Президентът на Пари Сен Жермен Насер Ал Хелаифи изрази голямото си съжаление от отпадането на неговия отбор от Шампионската лига след 1:6 в реванша срещу Барселона. Той разкритикува остро действията на главния съдия Дениз Айтекин, но подчерта, че не търси оправдание за слабата игра.

"Изминаха три седмици след победата с 4:0 и ние губим с 1:6. Това много трудно може да се приеме. Не мога да повярвам в това, което се случи - 3 гола за 7 минути. Имаше две дузпи за нас и никакви санкции за Луис Суарес. Според мене съдията наистина помогна на Барселона. Но на нас ни остава единствено да приемем това. Ние не търсим оправдания. ПСЖ игра много слабо, особено през първото полувреме. След победата у дома изглеждаше напълно логично да се класираме за четвъртфиналите, но знаем, че във футбола логиката често отсъства.

Уникално, невероятно, невъзможно! Барселона победи ПСЖ с 6:1 и потроши историята на футбола!

Каталунците отново заслужиха поклон от целия свят!

Сега не е време да говорим за бъдещето на Емери. Всички сме ядосани и това е нормално", коментира Ал Хелаифи.

Той допълни, че още не е разговарял с футболистите, защото всички те са изключително ядосани след тежкото поражение на "Камп Ноу".