Мениджърът на Тотнъм - Маурисио Почетино засипа с похвали футболистите си, които достигнаха до частичен обрат срещу Ювентус в снощния мач от Шампионска лига.

"Бианконерите" поведоха с два гола в рамките на само девет минути, но "шпорите" успяха да се отърсят от първоначалния шок и достигнаха до зрелищно 2:2.

Ювентус и Тотнъм завършиха наравно

Страхотна драма, обрати и четири гола белязаха сблъсъка между Ювентус и Тотнъм! (ВИДЕО)

Зрелищно 2:2 в Торино

"Фантастичен мач! Започнахме без необходимата концентрация и допуснахме два гола за 9 минути, но показахме характер и това е чудесно. Искам да поздравя играчите - да изглеждаш по този начин срещу отбор като Ювентус на неговия стадион, означава много. Ние дори заслужавахме повече от равенството, трябваше да победим.

Вече сме по-опитен и по-зрял отбор. В последните няколко седмици постоянно израстваме. Мачът срещу Юве беше добра възможност да се види докъде сме стигнали.

Във футбола винаги е необходим късмет. Ювентус е сплотен отбор, но ние имаме надежда, че ще можем да победим на "Уембли", коментира Почетино.