Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители: 38986

САНДРО! Резервата Алекс Сандро надскочи своите съперници и отправи удар с глава, който бе спасен с вещина от Рико!

Марко Пияца е последната надежда на Алегри за спечелване на мача

78′

Мариано се появява в игра за Севиля

74′

Поредно центриране на Дани Алвеш, което не намира никой в наказателното поле на Севиля. От своя страна гостите се опитват да бавят времето по всякакъв начин.

69′

Любимецът на Алегри - Алекс Сандро също се появява в игра.

67′

Офанзивна смяна на Макс Алегри. В игра виждаме Миралем Пянич.

64′

Първа рокада в състава на Севиля. В игра се появява Хоакин Кореа.

58′

ИГУАИН! Невероятен шанс за домакините! "Старата госпожа" бе на път да приключи своите мъки в 58-ата минута. Дани Алвеш напомни за своите най-добри дни и след чудесен рейд по фланга центрира акуратно към Игуаин. "Ел Пипита" бе господар във въздуха и отправи изстрел с глава, който за негово съжаление срещна напречната греда над Рико.

57′

Отлично включване на Патрис Евра по крилото, след което центрира към връхлитащия Дибала. Ударът му обаче бе разочароващ.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЧИВКА!

44′

Адил Рами демонстрира сериозни умения в кеча, след като направи страхотно хвърляне на Джорджо Киелини. За провинението си той бе декориран едва с жълт картон.

40′

Много скучни минути. Прекалената предпазливост на двата тима, убива зрелището в този двубой.

29′

Защитата на Севиля остави по престъпен начин Пауло Дибала, който опита по много техничен начин да преодолее Серхио Рико. Националът на Испания обаче действа безкомпромисно срещу звездата на домакините.

26′

Първи точен удар в двубоя и за Севиля. Ескудеро отправи сравнително силен изстрел, който попадна в прегръдката на Джиджи Буфон.

16′

ГОНЗАЛО ИГУАИН напомни за себе си с изстрел от средна дистанция, който попадна в обсега на Рико.

14′

Постепенно натискът на "бианконерите" се усилваше. За тяхно съжаление на стрелкова позиция отново се оказа Сами Кедира, който останал очи в очи срещу вратаря отново пропусна. Така опорният халф влезе в ролята на Единсон Кавани, който вчера се скъса да пропуска за ПСЖ срещу Арсенал.

8′

КЕДИРА!!! Първото по-интересно положение в мача бе регистрирано след точно 8 минути футбол. Пауло Дибала пресече едно подаване на съперника, след което подаде към непокрития в наказателното поле - Сами Кедира. Германският национал отправи диагонален изстрел, който премина на сантиметри от страничната греда на Рико.

7′

Скучни минути в Торино. Гостите от Севиля умело успяха да убият домакинския натиск на "бианконерите".

1′

Марко Пияца Гансо

Отборите на Ювентус и Севиля стартират участието си в тазгодишното издание на Шампионската лига. Съдбата отново събра двата тима, които през миналата година също попаднаха в една предварителна група. Тогава селекциите си размениха по една домакинска победа.

Мнозина специалисти определят „Старата госпожа“ като един от големите фаворити за трофея. Селекцията на Масимилиано Алегри  бе доста активна на трансферния пазар, като  в Торино пристигнаха футболисти от ранга на Игуаин, Пянич, Пиаца, Дани Алвеш, Бенатия и други. „Бианконерите“ стартираха безкомпромисно в Серия „А“, като до този момент имат пълен точков актив от 3 мача.

Статистиката също е на страната на домакините, които са загубили едва един от последните си 15 домакински двубоя срещу испански тимове. Това се случи през вече далечната 2004-а година, когато Юве преклони глава пред Депортиво (Ла Коруня) – 0:1.

Господарите на Лига Европа от Севиля все още търсят правилния ритъм под ръководството на новия си ексцентричен наставник Хорхе Сампаоли. В лагера на андалусийци акостираха доста нови играчи, които до някаква степен промениха атакуващия стил на испанците.  Големи надежди се възлагат на офанзивния играч Франко Вазкес, който е добре запознат с качествата на Юве, тъй като до миналия сезон бе част от състава на Палермо.

Главен арбитър на срещата е Дениз Айтекин от Германия, с помощници Торстен Шифнер и Маркус Хекер. Събитията зад двете врати ще наблюдават Даниел Зиберт и Бенямин Бранд.  Четвърти съдия е Едуард Бейтингер.