Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители: 29 833

Интер - Реал (Мадрид) 0:1 в Шампионската лига

Татко Карло надхитри Интер, Реал триумфира с гол в последната минута

Родриго е големият герой за "кралете"

90′
Снимка 546641

89′

ГОООЛ ЗА РЕАЛ (МАДРИД)! 0:1! РОДРИГО! И когато привидно изглеждаше, че двата тима са склонни да завършат при равенство, Реал (Мадрид) нанесе своя съкрушителен удар. "Кралете" се възползваха от невниманието в отбраната на Интер, а резервата Камавинга много хитро продължи висока топка към друг появил се от скамейката Родриго. Бразилецът не чакаше втора покана и отблизо с премерен изстрел не остави шанс на Ханданович.

86′
Снимка 546642

83′

На пръв поглед изглежда, че двата тима са доволни и на равенството. Оборотите на "Меаца" видимо спаднаха.

81′

Николо Барела е време да напусне терена, за да остави игрово време за Матиас Весино.

80′

Едуардо Камавинга се появява в игра за Реал (Мадрид), като ще замени опитния Лука Модрич.

77′
Снимка 546643

72′

Родриго и Карим Бензема подивяха в 72-ата минута, когато колегата им Винисиус отново сътвори отличен пробив, но пак пожела да завършва сам, при това неуспешно. Гореспоменатите веднага вдигнаха ръце към своя съотборник-егоист.

70′

В 70-ата минута Родриго демонстрира пробив от най-висока класа, като елегантно финтира трима защитници на Интер, но без да има качествен завършващ удар.

67′
Снимка 546644

66′

Промяна и в селекцията на Реал (Мадрид). Родриго ще се появи на терена вместо Лукас Васкес.

65′

Артуро Видал също влиза в игра, а той заменя Хакан Чалханоглу.

64′

Лаутаро Мартинес не напуска доволен терена, тъй като бива заменен от сънародника си Хоакин Кореа.

62′

Реал (Мадрид) можеше да се похвали с първи точен изстрел във вражеската врата едва в началото на второто полувреме. Шанс се откри пред Дани Карвахал, който изскочи от задна позиция, но не успя да отправи нещо повече от шут в ръкавиците на Ханданович.

59′

Дейвид Алаба получава жълт картон.

57′
Снимка 546645

56′

Новото попълнение Дензел Дъмфрис ще замени Матео Дармиан.

55′

Федерико Ди Марко се появява в игра като ще замени Иван Перишич.

54′

НЕВЕРОЯТЕН ПРОПУСК!! Невероятно, но Интер пак не стигна до гол и в 54-ата минута. Куртоа пак трябваше да прави чудеса от храброст при корнер. И  когато вече голът изглеждаше повече от логичен, Шкриниар не уцели топката при опит за голова добавка след удар на Лаутаро Мартинес.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

Вижте как се промениха коефициентите на efbet за второто полувреме.

45′

ПОЧИВКА!

43′

ДЖЕКО! Последното интересно положение за полувремето принадлежеше отново за селекцията на Индзаги. Лошо изчистена топка от испанската защита попадна на пътя на Джеко, който с прав удар  я запрати силно към вратата на Реал. Куртоа отново беше там, където трябва и спаси с голяма класа.

39′
Снимка 546632

37′

БРОЗОВИЧ!! След силните минути за Реал, последваха такива за Интер. Пресата на "нерадзурите" даде ефект и Марсело Брозович получи пас на дъгата на наказателното поле. Хърватинът отправи удар по земя, който облиза страничната греда на протегналия се максимално Куртоа.

35′

МИЛИТАО! Самир Хананович буквално замръзна в 35-ата минута, когато Реал можеше да отбележи още с първия си корнер в мача. Едер Милитао се включи мощно и отправи удар с глава, който без малко не дари "кралете" с желаната преднина.

28′

Въпреки агресията на Интер, Реал (Мадрид) дебнеше за всеки един миг, в който високо изнесената отбрана на "нерадзурите" им дава шанс за светкавична контра. При една такава Винисиус намери пролуката и пусна прострелен пас за Бензема. Той се оказа прекалено силен дори за нападател от ранга на Карим, който нямаше как да направи нищо съществено с нея.

24′
Снимка 546631

18′

ЛАУТАРО! "Джузепе Меаца" беше на крачка от това да празнува попадение в 18-ата. Интер сътвори бърза атака, която бе изострена от перфектното центриране на Перишич за Мартинес. Аржентинецът стреля с глава, но право в обсега на намесилия се блестящо Куртоа.

13′

Отговорът на гостите не закъсня, като Каземиро реши да вземе нещата в свои ръце. Бразилският национал отправи бомбастичен шут от над 25 метра, който профуча до дясната греда на Ханданович.

8′

ДЖЕКО И ШКРИНИАР! Напрежението пред вратарското поле на Реал се увеличаваше с всяка следващата минута. В осмата такава тройна комбинация между играчите на италианския първенец изведе Джеко на стрелкова позиция. Босненецът шутира и кълбото мина през плонжа на Куртоа. Топката се запъти към мрежата, но на голлинията беше застанал Едер Милитао, изчистил в корнер. При него бранителят на интеристите Милан Шкриниар скочи най-високо и отправи удар с глава, преминал в опасна близост до мрежата на "лос меренгес".

Снимка 546633

6′

Първата по-интересна ситуация за регистриране бе факт в шестата минута, когато подаване в дълбочина намери Лаутаро Мартинес. Аржентинецът моментално отправи слаб изстрел, който се превърна в лесен за спасяване от Куртоа,

3′

Публиката на Интер прие с сблъсъка с огромен ентусиазъм. Тифозите на "нерадзурите" пробваха да вземат страха на Реал, но футболистите на домакините така и не съумяха да осъществят някакъв впечатляващ натиск.

Снимка 546630

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′