Реал (Мадрид) е получил оферта от 300 млн. евро от Саудитска Арабия за Родриго, но самият футболист е отказал да напусне, съобщава испанският журналист Еду Агире.

От клуба също не са склонни да го продадат. Наскоро предложение от същото място на същата стойност е било отправено и за Винисиус Жуниор, каквито информации се появиха. И в този случай отговорът е бил отрицателен.

Трансферният пазар в Саудитска Арабия приключва днес и затова те са особено активни през последните часове.

На Родриго е била предложена заплата от 140 млн. евро, но той е бил категоричен, че иска да остане в Реал. Офертата към Вини Жуниор е била за 200 млн. евро за сезон.

Предложенията не са конкретно от даден клуб, макар да се предполага, че вероятният тим би бил Ал-Хилал, който е шампион. Спортното министерство на Саудитска Арабия просто иска да привлече още звезди в първенството си, като дори им дава възможност да си изберат отбор.

Ново 20: Барселона посреща Реал (Мадрид) на "Луис Компанис"

Ново 20: Барселона посреща Реал (Мадрид) на "Луис Компанис"

Съоръжението няма да приеме концерт на The Rolling Stones около датата за мача