Отборите на Валенсия и Зенит сътвориха голямото голово шоу в група „Н". Двубоят завърши с успех за руския първенец (2:3), а самата среща премина през множество обрати. Начало на всичко сложи Хълк, който в типичния си стил изведе питерци напред. Здравенякът се възползва от отличната асистенция на Дани и с удар в далечния ъгъл  матира младия Доменек.

Положението за „прилепите" стана още по-тежко в 45-ата минута, когато Хълк разстреля валенсианската врата за втори път. Латиното отправи истинска бомба, която се заби точно под горната греда на съперника.

Мислещи си, че вече мачът е решен, руснаците допуснаха наивно изравняване. Валенсия се върна в мача след точни попадения на Кансело и Гомеш. Така всичко трябваше да бъде решено в последните 20 минути от битката.

Всичко приключи в 76-ата минута, когато Аксел Витцел донесе заслужените три точки за Зенит. Белгиецът изуми с плътен шут извън границата на наказателното поле, който се заби неспасяемо в мрежата на Доменек.

В другата среща от Група „Н", намиращият се в криза Лион, не успя да спечели гостуването си на Гент. Двубоят приключи при резултат 1:1. Кристоф Жале даде преднина на „хлапетата" в 58-ата минута, ала статуквото бързо бе възстановено с гол на Миличевич. До края домакините удържаха натиска на французите въпреки, че бяха едва с 9 човека след червените картони на Дежаегере и Фокет.

ВАЛЕНСИЯ-ЗЕНИТ 2:3

0:1 Хъл (9'), 0:2 Хълк (45'), 1:2 Кансело (55'), 2:2 Гомеш (73'), 2:3 Витесел (76')