Хетафе и Валенсия не успяха да се победят на стадион "Колизеум" в предградията на Мадрид в мач от 11-ия кръг на Ла Лига. Мачът завърши 1:1.

Валенсия поведе в резултата в 36-ата минута, когато Луис Риоха центрира добре от ъглов удар. В наказателното Енцо Баранечеа се хвърли на шпагат, с който прати топката в мрежата.

След почивката домакините от Хетафе се хвърлиха в атака, за да се опитат да изравнят.

Натискът на домакините даде резултат в самия край на срещата. В 88-ата минута Максимилиано Кауфриес игра с ръка в наказателното поле и Хетафе получи дузпа.

Зад топката застана Арамбари, който с удар в центъра на вратата не остави шансове на скочилия встрани Гиорги Мамардашвили и оформи крайното 1:1 в срещата.

Виляреал - Хетафе 1:1 в мач от Ла Лига