Отборът на Йънг Бойс се класира за основната схема на Шампионската лига. Тимът победи в плейофния реванш Галатасарай с минималното 1:0.

Швейцарският тим победи в епична драма с 3:2 турския гранд преди седмица и сега след новия успех днес продължиха напред с общ резултат 4:2.

Домакините могат да съжаляват, че не феновете си в Истанбул, тъй като те стигнаха до така важния гол за тях през второто полувреме, но той бе отменен.

Попадение на гостите също бе отменено преди почивката и нулевото равенство бе запазено.

Единственият редовен гол бе отбелязан в 88-ата минута, когато след контраатака Ален Виржинюс се разписа.

Последва дълго продължение в рамките на почти 10 минути, но промяна в резултата нямаше и гостите от Швейцария ликуваха.

РБ Залцбург - Динамо (Киев) 1:1 в мач от квалификациите на Шампионска Лига