Собствениците на Манчестър Юнайтед и Тотнъм ще преговарят за трансфера на Димитър Бербатов от "Уайт Харт Лейн" на "Олд Трафорд".
Малкълм Глейзър и Даниел Леви трябва да се срещнат в събота.
Мениджърът на Юнайтед сър Алекс Фъргюсън е заявил пред работодателя си, че иска на всяка цена Бербатов. Тъй като "шпорите" продължават да се пазарят, самият Глейзър се е заел със задачата да осъществи сделката, която ще е на стойност 23 милиона паунда.
Бербатов замина за Лондон в сряда, а тази сутрин направи първа тренировка с Тотнъм за новия сезон.
razor
на 03.07.2008 в 11:28:04 #13...и аз скоро го гледах по Нешънъл джеографик....в рубриката мегаструктури.....редом до Бурж Дубай ...
Xa--x@v
на 03.07.2008 в 11:28:03 #12Голяма грешка ще бъде,но както си реши
Бербатов не е за този измислен отбор,а заслужава повече от това да играе с мишки,като Роналдо и Руни 
карнобатска гроздова
на 03.07.2008 в 11:27:03 #11pepsik
на 03.07.2008 в 11:27:01 #10карнобатска гроздова Tи не си от Карнобат ,доста по-надолу ,яак през Босфора а той е много на север от теб.
Ако беше българин ,най-малкото нямаше да плюеш по бербо.
pavlitos
на 03.07.2008 в 11:25:50 #9Колос. Ел Гранде Бербо. Мастодонт. Великан. Планина.
razor
на 03.07.2008 в 11:25:26 #8карнобатска гроздова
на 03.07.2008 в 11:23:43 #7pavlitos Регистриран на: 28.01.2008, 09:29 Бербо е най-големия. Грамаден е. Той е мегаструктура. ///////////////////////////////////////////////////////////////////////

pavlitos
на 03.07.2008 в 11:20:50 #6Двама евреи биват впрегнати от легендарния шотландец и веднага запрятат ръкави
САФ като каже нещо думата му на две не става
Струва ми се че офертата ще бъде 23 млн, а не цената. Най-вероятно да отидат на 25, но не виждам и защо да не дадем 30...все пак са предвидени за харчене
Бербо е най-големия. Грамаден е. Той е мегаструктура.
Xa--x@v
на 03.07.2008 в 11:20:32 #5Простак,махни тоя аватар,че така се чувствам в някой индийски форум

Простака
на 03.07.2008 в 11:17:45 #4Къде става ясно бе, да не ви е ударил някой отломък от взривовете?
Или пак "достоверни източници"? 
BLUE ULTRAS
на 03.07.2008 в 11:11:40 #3Двете чеда на Юдея ще се опитат да се надхитрят един друг и накрая нищо няма да се получи.
Predator-S
на 03.07.2008 в 11:04:41 #2А дано най-накрая видим Бербо в червената фланелка и да се свършват тия трилогии.
FreakyJim
на 03.07.2008 в 10:56:22 #1пийте йод, дайте и на Бербатов, че нищо не се знае