Собствениците на Манчестър Юнайтед и Тотнъм ще преговарят за трансфера на Димитър Бербатов от "Уайт Харт Лейн" на "Олд Трафорд".
Малкълм Глейзър и Даниел Леви трябва да се срещнат в събота.
Мениджърът на Юнайтед сър Алекс Фъргюсън е заявил пред работодателя си, че иска на всяка цена Бербатов. Тъй като "шпорите" продължават да се пазарят, самият Глейзър се е заел със задачата да осъществи сделката, която ще е на стойност 23 милиона паунда.
Бербатов замина за Лондон в сряда, а тази сутрин направи първа тренировка с Тотнъм за новия сезон.
Cristiano_Ronaldo
на 03.07.2008 в 12:55:02 #133момчета,направо ми пълните душата...от кога чакам да видя статия за Бербатов и Юнайтед на която никой не обръща такова внимание...

Xa--x@v
на 03.07.2008 в 12:54:49 #132Простак,да ни пази Господ,че ако остане на тия живи сме умрели
С едни наводнения не можаха да се справят,а кво остава с нещо,като земетресение не знам
Всичко ще се покрие
razor
на 03.07.2008 в 12:51:07 #131.Бум....
Простака
на 03.07.2008 в 12:50:43 #130Xa--x@v По-зле беше, аз съм на втори етаж и си се усети яката, чак дограмата изпука. Ма може някъде тука да е бил епицентъра, знам ли
Xa--x@v
на 03.07.2008 в 12:47:55 #129Преди минути на територията на София се усети трус. От различни части на столицата постъпиха сигнали за това - кв. "Младост", ул. "Раковска". Епицентърът на земетресението е бил на 15 километъра от центъра на столицата, в рамките на София. Магнитудът му е 3.2 степен по Рихтер, съобщиха от "Гражданска защита". Няма данни за разрушения и жертви към този момент. Напълно спокойна е централната столична улица "Пиротска", откъдето граждани информираха, че е бил усетен трус, предава агенция Фокус. Хората са усетили трус само по високите части на сградите. В момента кафенетата са пълни, няма никаква паника. Граждани не са излизали от сградите, след усетения трус. Обстановката е нормална, паника няма. Като цяло хората, които са по улиците, заявиха, че не са усетили земетресението. Никой от компетентните органи не се наема да потвърди връзка между земетресението и взривовете в склада за боеприпаси край Челопечене. Първоначално бе противоречива информацията дали става въпрос за земетресение или трусът е предизвикат от гръм в склада в Челопечене. Появи се и сигнал за мощен взрив близо до Ботунец.
карнобатска гроздова
на 03.07.2008 в 12:46:47 #128ХАХАВ. Ами играй на борсите , и дано имаш късмет
Простака
на 03.07.2008 в 12:45:53 #127Ооо, ма те дават мача на Дементиева, тая е единствената прилична от полуфиналстките, аз ще погледам малко
Xa--x@v
на 03.07.2008 в 12:45:43 #126Карнобатска,я кажи как да пИчелим и ние
карнобатска гроздова
на 03.07.2008 в 12:44:47 #125За две минути спечелих 80 лв. Дано така продължава в близките дни и ще коля агнето

pavlitos
на 03.07.2008 в 12:40:29 #124Простак Много се дразня от такива неща майка му стара. Вече сме 56ти век, а болшинството български уж професионалисти толкова през пръсти си вършат работата 4е ми иде да плюя на всичко тука.
Xa--x@v
на 03.07.2008 в 12:39:02 #123Сега този ще излезе пак да говори,ужас

Поручик Ржевски
на 03.07.2008 в 12:38:58 #122Xa--x@v Да , ама тоя лумпен ще се измъкне че тва е научна теория и нищо не могат да му направят. Няма как да го осъдим за разпространение на слухове и паника, щото не може да мине в съда.
Простака
на 03.07.2008 в 12:38:22 #121pavlitos Много е зле, вчера мача почна, ония си дават записите от миналата година...
Поручик Ржевски
на 03.07.2008 в 12:37:36 #120Простака Съвсем си близо до истината - по принцип, трусове под 3 по Рихтер, почти не се усещат а това си се усети съвсем добре - както ти каза около 4...
Простака
на 03.07.2008 в 12:37:15 #119Xa--x@v Верно си е, тва някои учени са готови на всичко за малко слава и репортажче по телевизията
pavlitos
на 03.07.2008 в 12:36:39 #118Простак шегувам се бе...не съм психопатолог.... Бахти, гледам тенис по Диема 2 и коментатора диша ужасно силно в микрофона....направо отвратително! Няма ли там озвучители и режисюри да чуят за кво става дума в ефир бе...бахти и тъпата смотана непрофесионална убитачница...аз си плащам за да гледам а тия ми късат нервите....наистина е ужасно повервайте ми....ауууууу баси гадостта
Поручик Ржевски
на 03.07.2008 в 12:36:07 #117Земетресение е било, и то с епицентър на 15 км от центъра на София. Като нищо може да има резонанс от взривовете.
Xa--x@v
на 03.07.2008 в 12:35:37 #116Поручик Ржевски Регистриран на: 29.01.2008, 16:57 Казах,че само за съд плачат
Простака
на 03.07.2008 в 12:34:33 #115Поручик Ржевски Я кажи, колко по Рихтер беше тва?
карнобатска гроздова
на 03.07.2008 в 12:33:45 #114ЕЦБ вдигна лихвата на 4.25 %
