Ростов записа равенство - 1:1 при домакинството си на Краснодар, в последния мач от 27-ия кръг на руското първенство.

Виктор Клаесон откри от дузпа за тима на Мурад Мусаев в 25-ата минута, а резервата Елдор Шомуродов изравни минута преди края след центриране на Роман Ерьоменко.

По този начин Ростов остана без победа в 4-и пореден мач и заема 7-о място в класирането, като няма шансове да се класира за Лига Европа през първенството. За сметка на това обаче съставът е на полуфинал за Купата на Русия.

Краснодар е трети, на 2 точки за Локомотив (Москва) и на 2 пред ЦСКА (Москва).

В оставащите три кръга Ростов ще срещне Динамо (Москва), Зенит и Ахмат, а на Краснодар предстоят мачове с Енисей, Арсенал (Тула) и Рубин.

Ивелин Попов: Не знам кой ще оглави националния отбор, не може да се залага само на млади футболисти

Попето: Не знам кой ще оглави националния отбор, не може да се залага само на млади футболисти

"Имаме нелоши шансове да се класираме за Европейското първенство"