В Италия са на път да приемат залози кога Пиаченца ще допусне загуба след пристигането на българина Михаил Иванов на вратата на отбора. Мишо е там като преотстъпен от Сиена. В пети пореден мач Пиаченца не допусна поражение, а стигна до трета победа след пълен обрат с 2:1 като гост на Ланчано.

В междинния кръг днес Иванов допусна гол след грешка в защитата без да има възможност да отреагира адекватно. Мишо направи няколко отлични спасявания след това и остави тима си в мача.

През втората част гостите изравниха, а българинът буквално запечата вратата си. За да дойде 93-ата минута на двубоя, в която Пиаченца стигна до пълен обрат и победа с 2:1. На 11 март "вълците" домакинстват на Пергокрема. Интересното е, че тимът на треньора Монако от изпадащ преди идването на Иванов е вече само на 9 точки от плейофите за Серия "Б", пише Prosport.bg