Георги Миланов не беше в групата на МОЛ Фехервар, а отборът му победи с 2:0 Кишварда в мач от 27-ия кръг на унгарското първенство.

Това беше първи успех в официален мач за МОЛ Фехервар след серия от 4 равенства. Попаденията за домакините вкараха Люик Него в 16-ата минута и Неманя Николич в 88-ата.

За Кишварда титуляр беше бившият нападател на Ботев (Пловдив) Фернандо Виана. Бразилецът получи жълт картон в края на първото полувреме, а след почивката беше сменен.

В класирането лидер е Ференцварош. Тимът от Будапеща има аванс от 6 точки пред МОЛ Фехервар и мач по-малко. На трето място е Мезьокьовешд, който преди няколко дни отстъпи на Хонвед във финала за Купата на Унгария, а днес загуби с 0:2 у дома на Пакш.

Георги Миланов: Унгария не е нещо повече от нас

"От началото на жребия те имаха по-голямо самочувствие"