Георги Костадинов беше титуляр при победата на АПОЕЛ (Никозия) с 2:0 като гост срещу Дила Гори в първи мач от третия квалификационен кръг в Лигата на конференциите.

Българският национал остана на терена през целия двубой и в 55-ата минута получи жълт картон.

Испанецът Хосе Креспо даде аванс за гостите в допълнителното време на първата част, а Йоргос Ефрем удвои аванса за АПОЕЛ в 64-ата минута.

Реваншът между двата отбора е през следващата седмица в Кипър.

Хамрун и Юлиан Ненов загубиха с 1:6 у дома срещу Ференцварош в Лигата на конференциите. Българският нападател Ненов, който получи жълт картон в 37-ата минута, започна в стартовия състав на малтийците, но беше заменен от бразилеца Едер след един час игра.

Мохамед Абу Фани изведе унгарците напред още в третата минута, а след почивката Барнабас Варга реализира хеттрик. Кристофър Захариасен и ганаецът Овусу също бяха точни във вратата на домакините.

Луке Монтебело отбеляза почетния гол за Хамрун пет минути преди изтичане на редовното време на двубоя.

Втората среща между двата тима е през следващата седмица в Будапеща.