Тимът на българския защитник Веселин Минев Анталияспор падна повече от драматично с 0:1 в последната минута от Ескишехирспор. Българският футболист престоя на терена през всичките 90 минути, но не успя да помогне с нищо на тима си в срещата.

Анталия имаше малшанса да остане с 10 души на терена малко преди края на първото полувреме, което страшно много утежни ситуацията за тима. С втори жълт картон бе отстранен Доа Кая.

Въпреки всичко това, домакините с Минев в редиците си игреха много компактно и прилично в защита и рядко допускаха голови възможности. Тъкмо когато изглеждаше, че те няма как да загубят срещата, се стигна до попадението на младата надежда Батухан Карадениз в последната минута.

След загубата си днес Анталия остава на 13-то място с 16 точки. Ескишехир пък е пети с 23 точки.