Капитанът на българския национален тим Димитър Бербатов отново бе подхванат от английската преса. Според едни издания нападателят на Тотнъм ще премине при сънародника си Мартин Петров в Манчестър Сити, а други традиционно го свързват с трансфер в градския съперник на "небесносините" - Юнайтед.
Според "Пийпъл" най-вероятно Митко ще премине в Сити, където играе "близкият му приятел и съотборник в националния" Мартин Петров. Според изданието сър Алекс Фергюсън не е убеден в трансфера заради колебливия сезон на Бербо и затова той българинът няма да ходи на "Олд Трафорд". "Джърмейн Дефоу също може да напусне Тотнъм и клубът е готов да се раздели или с него, или с Бербатов, но не и с двамата едновременно", съобщава още "Пийпъл".
"Дейли Стар" пък твърди, че благоевградчанинът все пак може да отиде при "червените дявол", тъй като ръководството на "шпорите" е решило да отстъпи в условията си и са поставили по-поносими претенции. От Тотнъм обаче искат да включат португалеца Нани в сделката с Бербо, тъй като 21-годишният играч на Юнайтед е любимец на шефа на лондончани Дамиен Комоли.
Утре вечер пък Бербатов и Мартин Петров отново излизат един срещу друг в 1/4-финал за Карлинг Къп. Срещата е от 21,45 ч. на "Дъ Сити ъф Манчестър", като за последно "шпорите" биха с 2:1.
пиргос
на 17.12.2007 в 14:17:24 #16fori,хайде стига патриоти-непатриоти и т.н.ясно е че някой още го болят седалищните части,щом в статия за тотнъм намесва гонзо.само си спомни мача тотнъм-арсенал 1-3 или тотнъм-бирмингам 2-3 и ще разбереш,че барби никога няма да играе в отбор от голямата англииска четворка,няма такъв нападател който да изпуска повече чисти положения от него,за националния става да вкарва 1 от 5,ама в ман юн искат два гола от едно положение
fory
на 17.12.2007 в 13:35:46 #15пиргос-- Ми че те в Англия го оцениха и купиха много преди изброените бе момче .Преди да почнеш да плюеш и отричаш ( типично бай ганьовска черта ) успехите на най-талантливия БЪЛГАРИН за момента,прочети коментарите до тук.За да е в ; топ 20 ; му трябват гол. положения,а не както ти подсказва Раро изработени от него,защото той е НАПАДАТЕЛ а не халф ,с каквито функций се заема по неволя. За разлика от Бербатов едни други специалисти ,само че във Франция ,много бързо разбраха трагичната истина за един набеден КЕЧИСТ ( разбирай гонзууу ). И свали пердето-синьото, бъди малко ПАТРИОТ. Успех Берба!!!
sleepwalker
на 17.12.2007 в 13:27:23 #14И там да иде,в крайна сметка след 1-2 години ше се върне на Кочин парк като бадемчето.Ми те цецките не виреят в чужбина бе!
koshmar
на 17.12.2007 в 12:22:02 #13добре
paro
на 17.12.2007 в 12:15:31 #12Полусезона още не е свършил, обикновенно Бербо първия полусезон вкарва по 5-6 гола, а втория ги закръгля около 20, така че не бързайте да казвата кой колко гола е вкарал. Бербатов в момента има общо 6, но и може би още толкова асистенции. Ако някой му следи играта ще види, че той се засилва по това време и си е прав тъй като сега е истината. Интересно ми е торес колко асистенци има и като е толкова добър вчера защо не вкара едно от десетте си положения. За сравнение Бербатов има средно около две положения на мач, в доста от случаите изработени от него си. Така че гледайте мачовете и по обективно.
TRL
на 17.12.2007 в 12:10:42 #11pitanka А колко асистенций има ?
пиргос
на 17.12.2007 в 12:04:08 #10специалистите в англия затова взеха торес,тевез,бентнер и едуардо да силва,защото барби от много класа за нищо не става.с три гола до коледа срещу фулъм,помпи и вила,извън топ20 на голмайсторите,освен наем в друг тим извън десетката не се очертава
pitanka
на 17.12.2007 в 11:42:53 #93 гола за един полусезон, интересно колко ще платят на Тотнъм ?
fory
на 17.12.2007 в 11:41:39 #8не става въпрос за рикошети а за КЛАСА която си личи във всяко негово отиграване.А това за специалистите в Англия не остава скрито
rudy
на 17.12.2007 в 11:17:23 #7няма кой да му прави положения на нашия, ей от един рикошет става гол тип нистелрой или индзаги, защитата не пуска гол - и оп мач уинър, и ся всички пискат как Бербо донесе трите точки на вън но ако ще го карат да им прави играта в Тотнъм как ще вкарава голове, два паса не могат да си дадат с Бент или Дефоу, с Кийн поне се разбират в Тотнъм си е добре, особено ако Рамос стегне защитата и средната линия през зимата, но трябва да решат дали ще залагат на скъпата покупка Бент
Luda_Po_Berbo
на 17.12.2007 в 10:42:10 #6Хах...Ако Митко отиди в Сити ще направи най-голямата грешка в живота си!
Юнайтед или Арсенал.. 
Umеn
на 17.12.2007 в 09:45:55 #5Dimitar Berbatov could finally be heading to Manchester United if Sir Alex Ferguson is prepared to make Portugal starlet Nani a makeweight in the deal. The Daily Star Sunday reveals Spurs are prepared to discuss a swap deal with the premier League champions. But Nani must be part of any package heading to White Hart Lane if discussions are to become serious. Spurs sporting director Damien Comolli was interested in Nani earlier in the year but missed the boat when United also latched on to the talents of the 21-year-old midfielder which were on display with Sporting Lisbon.
fory
на 17.12.2007 в 09:18:05 #4КомБат-- В Тотнъм ще си остане Голям,а във изредените отбори ще бъде Велик.Но се съмнявам пак да вкара 25 гола в куц отбор като Тотнъм
КомБат
на 17.12.2007 в 08:56:59 #3Добре де маааму...когато Бербо правеше силни мачове в Байер Съра само "се интересуваше". Когато от Тотнъм директно отидоха да преговарят с Бербо, Съра пак се интересуваше. Когато Бербо направи фурор в първия си полусезон с посредствен отбор като Шпорите, Съра пак само "се интересуваше". Бал съм го в Съра, че той Бербо ако вкарваше по 30 гола на сезон, за кво му е до ходи в Ман, като има много по-стойностни отбори - Барса, Милан, Реал............. Съра да си гледа там дърветата Тевез, Руни муни и компания, те са на мода на Албиона...също като дърветата в Пул и Челси, да не ги изреждам
fory
на 17.12.2007 в 08:25:56 #2Голям футболист се става в голям отбор. за да доразвие потенциала си му трябва трансфер в някой от грандовете-Ман Юн, Арсенал...тои е роден голмайстор,ако има кой да му прави положения.пример-Нистерлой. Не е по слаб от него,просто няма с кого във непостоянен отбор като Тотнъм.
Kajol
на 17.12.2007 в 08:13:27 #1не е истина ,пак се почна
Бербо аре отивай там дет ще ходиш (в Сити ли ,в Юнайтед ли ????) и да се свършва ,че вече се изнервих.