Германският гранд Байерн (Мюнхен) следи отблизо ситуацията с Димитър Бербатов. Българинът прави слаб сезон в клубния си отбор Манчестър Юнайтед и тотално разочарова с изявите си сър Алекс Фъргюсън, който преди 2 години плати повече от 30 милиона паунда за не него.
Според таблоида "News f the world", баварците следят изкъсо ситуацията с Бербатов и чакат българинът бъде обявен за продан, за да направят оферта за него.
Според изданието няколко английски отбора проявяват сериозен интерес към Бербо, но футболистът нямал желание да играе за друг тим на Острова, което прави още по-възможно завръщането му в Бундеслигата. В Германия Бербатов е отлично познат след 5-е си сезона с екипа на Байер (Леверкузен).
В събота Бербатов игра четвърт час в градското дерби срещу Сити, спечелено от "червените дяволи" с минималното 1:0.
ricar
на 18.04.2010 в 08:16:00 #53Марио Гомез този бива ли го
нещо смесени чуства оставя като Бербо 
Критиканта
на 18.04.2010 в 08:15:42 #52Но пък Байерн имат М.Клозе,М.Гомез за който платиха няква космическа сума и Л.Тони !!!!! Така че според мен няма да има такъв трансфер .
Критиканта
на 18.04.2010 в 08:13:38 #51Байерн трябва да са луди. =========================== Напротив , това сигурно са някви измислици но според мен ако въобще се водят преговори то Юнайтед ще искат Рибери , и тогава може да има трансфер от типа на Ибрахимович , т.е. Рибери с/у много пари плюс Бербатов . А нашия едва ли че се представи по-зле от един М.Гомез в Байерн , просто там ще си играе гюме с футболисти като Олич , Робен около него .
ricar
на 18.04.2010 в 08:10:49 #50http://football.sportal.bg/news.php?anketa_results&anketa_res&id=190700&com_page=9 прочети и кажи какво мислиш
Ветеран
на 18.04.2010 в 08:09:36 #49Байерн трябва да са луди.
loveca
на 18.04.2010 в 08:09:34 #48Турун ми се нрави много. Шериф също, ама е почти невъзможно да се засекат някъде с Левски освен в спаринг-мач.
loveca
на 18.04.2010 в 08:07:23 #4769. ricar | 18.04.2010 11:05 я кажи някой отбори да помислим аз сьм сведущ =========== Помисли над тези, които съм дал малко по-надолу. АКО Левски се класира за ЕТ, тези ще ги очакват.
ricar
на 18.04.2010 в 08:05:48 #46я кажи някой отбори да помислим аз сьм сведущ
loveca
на 18.04.2010 в 08:04:04 #4566. ricar | 18.04.2010 11:02 Левадия (Естония) тези се подиграха с полския шампион дано го избегнем тежьк сьперник са =============
Сега гледам евентуалните съперници на Левски (пък и да не ги гледам) - положението никак не е розово.

loveca
на 18.04.2010 в 08:02:22 #4462. ricar | 18.04.2010 10:54 Брей, ами обади се на Гонзо да ги привлече в любимия ти Левски, че там играят ветерани, които и за Първа дивизия не стават. не се ебавай Кривият е вечно млад =========== Ако издъхне на терена този младеж (натирен от средняка Черно Море), дали ще се намерят пари за достойно изпращане?
ricar
на 18.04.2010 в 08:02:10 #43Левадия (Естония) тези се подиграха с полския шампион дано го избегнем тежьк сьперник са
ricar
на 18.04.2010 в 08:00:51 #42между другото майтапа на страна срещу словенци и словаци имаме ли положителен баланс
loveca
на 18.04.2010 в 08:00:32 #4160. fRed | 18.04.2010 10:52 Левадия (Естония) Турун (Финландия) Нафта (Словения)
Розова Долина Казанлък
на 18.04.2010 в 07:59:43 #40ricar
на 18.04.2010 в 07:54:00 #39Брей, ами обади се на Гонзо да ги привлече в любимия ти Левски, че там играят ветерани, които и за Първа дивизия не стават. не се ебавай Кривият е вечно млад
ricar
на 18.04.2010 в 07:52:25 #38Меси и Рууни е отлична комбинация пък и защо заедно задьлжително виждаш Бербатов като сам е пълна цепеница той се нуждае от Рууни далече повече отколкото тези тримата биха се нуждали а Рууни не се нуждае от Бербатов по-скоро Бербатов е полезен като разиграващ халф защото от гъоме което той го може юнайтед нямат нужда прото Рууни си вьрши отлично работата отпред
loveca
на 18.04.2010 в 07:50:02 #3756. ricar | 18.04.2010 10:47 аз комшии в махалата имам които могат и седмица да праснат на Конструктор а даже и срещу Хьл и фалиралия Портсмут сигурно ============ Брей, ами обади се на Гонзо да ги привлече в любимия ти Левски, че там играят ветерани, които и за Първа дивизия не стават.
Ще са ти благодарни всички съмишленици.
loveca
на 18.04.2010 в 07:47:53 #3654. fRed | 18.04.2010 10:43 Гуведата пак са правили демостративен мач , как се играе в уредена среща ! Кой ли ще е новия анонимникк кандидат за Еврогранд =========== Дай три предположения!
ricar
на 18.04.2010 в 07:47:47 #35аз комшии в махалата имам които могат и седмица да праснат на Конструктор а даже и срещу Хьл и фалиралия Портсмут сигурно
loveca
на 18.04.2010 в 07:46:36 #34Добре казахте си репертоара за головете, за кой е по-добър, кой е фиба и т.н. Сега на изречението, което цитира рицар - кой от тези тримата ще се впише на мястото на Бербатов? Въпросът е много хубав, но веднага се започна стрелянето с първосигналните отговори и сравнения - колко гола, каква прическа, в кой турнир и т.н.