Новият борд на директорите на Ботев (Пловдив) ще бъде съставен от трима души.

На 5 юли Антон Зингаревич ще придобие 99% от акциите на клуба. В борда ще влязат адв. Слави Микински, Даниел Серехидо и Антон Зингаревич.

На 20 януари беше представен борд, в който бяха също Илиан Филипов, Александър Олскан и Георги Христосков, но той така и не бе вписан.

Ботев (Пловдив) с ново равенство в Бурдур

Ботев (Пловдив) с ново равенство в Бурдур

Завършиха 1:1