Халфът на Ботев (Пловдив) Янис Карабельов коментира загубата на своя тим от Панатинайкос. "Канарчетата" загубиха с 1:2 в Гърция.

Панатинайкос - Ботев (Пловдив) 2:1 в мач от Лига Европа

Силен и смел Ботев (Пд) запази интригата жива след минимална загуба от ПАО в Атина

Всичко ще се реши на реванша

"Панатинайкос е много силен отбор, но за пореден път доказахме, че когато правим това, което можем и се иска от нас, нещата се получават. Липсва ни търпение и самочувствие. 2:1 е добър резултат, имаме още един мач. Ще се готвим за втория двубой.

По мое мнение няма млади и стари. Тук сме събрани качествени футболисти и всеки дава всичко от себе си в името на това отборът да побеждава.

Керкез: Направихме нещо специално през второто полувреме, на реванша трябва да бъдем умни

"Първият гол доста ни обърка"

Определено треньорите ни показаха техните силни страни, но ние наблегнахме на това какво ние трябва да правим. Ще вземем нашите поуки и ще сме по-готови за следващия мач.

Никъде не е лесно. Всеки мач е важен за нас. Трябва да се доказваме и да гоним своите цели. Готвим се за Локо (Пд), а след това и за реванша.

Този гол запазва шансовете ни - в мача сме, в играта сме. Вярваме и се надяваме за успех. Първо мача с Локомотив и след това ще мислим за реванша", заяви Карабельов.