Офанзивният полузащитник на Борусия (Дортмунд) Марио Гьотце бе доволен от попадението, което реализира при победата с 5:1 над Хановер в Бундеслигата вчера.

Десетката на "жълто-черните" отново игра на върха на атаката за своя тим и бе един от най-добрите на терена.

"В началото на мача нещата не ни се получаваха. Хановер се представи на висота през първото полувреме. Не бяхме доволни от показаното преди почивката.

Спечелихме заслужено. През втората част заиграхме наистина добре. Искаме да задържим това ниво. Когато играеш като централен нападател е важно да вкарваш голове. Хубаво е, че вкарах. Още по-хубаво е, че е у дома пред Южната трибуна. Това е положително за мен и целия отбор", заяви Гьотце.

Борусия (Дортмунд) отнесе Хановер с 5:1

Борусия (Д) отнесе слабак в Бундеслигата и дръпна на Байерн (РЕЗУЛТАТИ)