Хасково и ЦСКА завършиха 0:0 в мач от 4-ия кръг на Дублиращата група, игран на „Ямача". И двата отбора доста се поизпотиха в 35-градусовата жега, но не показаха най-доброто от футболната игра, съобщава haskovo.net.

Домакините имаха преимущество и дори пропуснаха да отбележат гол от дузпа. Те пропиляха и няколко чисти голови положения. Още в 3-та минута Мариус Найденов можеше да открие резултата, но Анатоли Господинов изби топката с крак. Положения се откриха пред Николай Петров, отново пред Мариус Найденов и Георги Коруджиев, който дебютира за Хасково, но късметът не бе на тяхна страна.

Единствената опасна атака на ЦСКА пък бе в 18-та минута чрез Александър Аспарухов, който не успя да нацели вратата на Николай Банков.

През втората част хасковлии отново натиснаха, но не се стигна до опасни положения. В 60-та минута, при влизане в наказателното поле бе спънат защитникът Педро Еуженио и съдията отсъди дузпа.

Зад топката застана Вълчан Чанев, но би в ръцете на вратаря и пропусна да зарадва хасковската публика, която наброяваше около 400 души. Хасково е на четвърта позиция във временното класиране със 7 точки от 4 мача. ЦСКА пък е на предпоследно място с 2 точки от 3 мача.