Георги Иванов - Гонзо дебютира с поражение 0:3 начело на Черно Море. "Моряците" отстъпиха на Кубан Краснодар в първата си проверка в Турция.

Едно от попаденията вкара капитанът на националния отбор Ивелин Попов, който е състезател на руския клуб. Попето се разписа преди почивката и бе заменен след 45 минути играч.

Единствената добра новина за Гонзо пък бе завръщането на капитана Георги Илиев, който претърпя операция и не бе играл от мача срещу Левски за Купата на България в края на есенния полусезон.

Кубан бе по-опасния отбор в по-големите периоди на двубоя, докато Черно море владееше добре топката в средата на терена, но не успяваше да стигне до опасни положения.

Останалите две попадения за Кубан бяха дело на Букур съответно в началото и в края на второто полувреме.

Черно море - Кубан 0:3

Голмайстори: Попов (4), Букур (49, 82),

Черно море: Китанов, Атанасов, А. Александров, Комел, Р. Колев, Янев, Еденилсон, Капитанов, Манолов, Г. Илиев, Т. Колев (Михайлов, Димитров, Радев, С. Александров, Симеонов, Расим, Божилов, Паломино, Ат. Илиев)

Кубан: Беленов, Козлов, Далеберт, Фидлер, Бугаев, Кулик, Тлисов, Уреня, Йонов, Попов, Балде (Байчора, Секрет, Цораев, Букур, Никулае, Афолаби)