Третодивизионният Марица и ПФК Брестник 1948 завършиха 4:4 в контрола, която се състоя в град Раковски. В 5-ата минута бранителят Думчев откри резултата от близо. Груба грешка на защитника Божидар Илиев позволи на Сашо Лачев да изравни.

Брестничани отново поведоха в 35-ата след пробив от дясно и изстрел по земя на Петър Атанасов. Селекцията на треньора Красимир Манолов - Орела стигна до ново равенство с контра в самия край на полувремето, а сред реализаторите се записа Юлиан Плачков.

След почивката Атанас Любенов с бомба от дъгата отново изведе Брестник - 2:3. След час игра нова контра на Марица доведе до гол. Маламов и Плачков разиграха в пеналта, след което бранителят Игнат Дишлиев чукна кълбото в собствената си мрежа.

Марица поведе за първи път за 4:3 в 80-ата чрез Антонио Цанков, а бившето "канарче" Йордан Етов оформи крайното 4:4 в добавеното врем. Това е и първото попадение на двуметровия играч с екипа на Брестник, който почти година лекува контузия.