90′
Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. Пловдив Зрители:
90′

Локомотив победи Спартак с 3:1 и записа важен успех в преследването на място в топ 6.

89′

Лидерът на Локомотив Димитър Илиев увенча добрата си игра с попадение. Капитанът на "смърфовете" простреля вратата на Спартак с диагонален удар от наказателното поле.

87′

Димитър Илиев стреля с глава, но право в ръцете на Дичевски.

82′

Голмайсторът за Локо Мартин Паскалев получи предупреждение.

72′

Капитанът на варненци Пламен Димов беше изгонен с директен червен картон след намесата на ВАР, тъй като извърши нарушение като последен в защитата.

68′

Мартин Паскалев отбелязва втори гол във вратата на Спартак след поредното центриране в наказателното поле.

65′

Нов голям пропуск в мача. Дичевски направи много добро спасяване след отклонена топка от главата на Мартин Паскалев.

60′

Томаш извърши двойна смяна в търсене на успеха.

60′

Дион отстъпи мястото си.

60′

Умореният Евандро беше заменен.

59′

Страхотен пропуск за Спартак. Денис Баланюк не успя да прати топката в мрежата от близка дистанция.

46′

Вторите 45 минути на "Лаута" стартираха. Да си пожелаем интересна втора част.

46′

Томаш е извършил една смяна в състава си.

45′

Вълнуващите първи 45 минути на "Лаута" завършиха при равенство 1:1.

44′

В края на полувремето спартаклии вкараха топката в мрежата на Локомотив чрез Луан, който се разписа с глава от близо, но ситуацията беше прегледана чрез ВАР преди голът да бъде потвърден.

41′

Беолусов пропиля златна възможност да изравни резултата, след като насочи топката слабо към вратата.

35′

Гостите от Варна упражняват сериозен натиск в половината на Локомотив.

32′

Джовани се отскубна от отбраната на Спартак, но в решителния момент, когато трябваше да нанесе изстрел, бе спрян с шпагат от Иван Йорданов.

30′

Евандро центрира в наказателното поле, където на Ивей Ромееш малко не му достигна да засече топката във вратата.

22′

Нов голям пропуск за Локомотив. Димитър Илиев центрира в наказателното поле, негов съотборник насочи топката пред вратата, където от близка дистанция Бабакар Дион прати топката в гредата.

14′

Домакините разгърнаха бърза атака, Джовани подаде назад към Димитър Илиев. Капитанът на Локомотив копна топката технично и беше близо до отбелязването на гол, но топката премина покрай страничната греда.

12′

Спартак се съвзе бързо сле гола и в 12-ата минута много добра атака завърши с удар на сантиметри от горната греда, който бе дело на Ивей Ромееш.

5′

Локомотив получи право да изпълни дузпа за нарушение на Роберто Хименес, който игра с ръка след удар на Димитър Илиев. След преглед с ВАР реферът посочи бялата точка, а зад топката застана Джовани, който технично се разписа във вратата на Спартак.

2′

Първото по-сериозно положение беше пред вратата на гостите, но вратарят Дичевски боксира центрираната от дистанция топка и опасността премина.

1′