90+4′
Турнир: efbet Лига Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители:
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

87′

ГООЛ ЗА СЕПТЕМВРИ! Усилията на домакините бяха възнаградени, макар и в края на срещата. При карамбол в наказателното поле на Светослав Вуцов, Кристиян Пешов успя да достигне до топката и да реализира за 1:2.

76′

ГООЛ ЗА СЛАВИЯ! Слабото представяне на отбраната на Септември не спря дори и през второто полувреме. След груба грешка в изнасянето на топката, Кристиян Добрев пое контрола над кълбото, напредна и асистира на Владимир Николов, който с лекота удвои аванса на съотборниците си.

75′

Галин Иванов излиза, за да се появи Чунг Нгуен.

75′

Кристиян Стоянов е заменен от Ерол Дост.

71′

Светослав Вуцов си жълт картон.

70′

Мартин Николов е заменен от Мартин Ачков.

65′

Владеене на топката: Септември: 50%, Славия: 50%.

Снимка 616153

Източник: startphoto.bg

58′

Ахмед Ахмедов е заменен от Кристиан Добрев.

58′

Владимир Николов влиза на мястото на Тони Тасев.

52′

Последва импулс в играта на Септември, откакто стартира второто полувреме. Топката попадна на главата на Мартин Петков, чийто изстрел премина встрани от вратата на Вуцов.

51′

Димитър Костадинов отстъпва мястото си на Себастиан Якубяк.

46′

Константин Чешмеджиев е заменен от Кристиян Пешов.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+5′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

43′

ГООЛ ЗА СЛАВИЯ! С оглед равностойния сблъсък до момента, "белите" се възползваха максимално от грешка в защитата на Септември. Лидерът в състава на Златомир Загорчич Галин Иванов центрира в наказателното поле, а крилото Тони Тасев изпревари персоналния си пазач, за да засече кълбото с глава.

40′

Владеене на топката: Септември: 48%, Славия: 52%.

28′

За пореден път ефективността липсваше в редиците на Септември, тъй като възпитаниците на Светослав Петров пропуснаха отличен шанс да излязат напред в резултата. Въпреки перфектната комбинация в предни позиции, Мартин Петков се озова на стрелкова позиция, ала изпълнението му разочарова публиката на стадион "Васил Левски".

Снимка 616144

20′

Определено Септември е по-активният отбор и отново имаше великолепна възможност да поведе в мача. Мартин Стоянов получи подаване отдясно, след което центира опасно към пеналта, където Симеон Александров от непосредствена близост стреля крайно неточно.

10′

Владеене на топката: Септември: 36%, Славия: 64%.

3′

Жълт картон за Мартин Петков.

2′

Домакините организираха опасна атака, която можеше да бъде оползотворена. Нападателят Мартин Петков надбяга отбраната на "белите", навлезе в наказателното поле, за да отправи удар, но стражът Светослав Вуцов не му позволи да се разпише.

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

Снимка 616143

21. Димитър Шейтанов (в) 21. Светослав Вуцов (в)
Светослав Петров Златомир Загорчич
1. Иван Василев (в) 12. Николай Кръстев (в)
25. Себастиан Якубяк 19. Чунг Нгуен

Септември (София) и Славия откриват 28-ия кръг в efbet Лига. Мачът е на Националния стадион "Васил Левски" стартира в 17:30 часа.

Домакините загубиха последните си четири мача и към момента са в опасната зона, на 13 място.

Основен защитник на Славия може да изиграе своя мач номер 100  с екипа на "белите"

Основен защитник на Славия може да изиграе своя мач номер 100 с екипа на "белите"

Група от 20 футболисти определи старши треньорът на Славия Златомир Загорчич за гостуването на Септември

Старши треньорът Светослав Петров ще може да разчита ма Константин Чешмеджиев.Славия, който ще бъде без ветерана Дарко Тасевски и Иван Минчев за днешния сблъсък, обаче може да се уповава на добрата си статистика срещу Септември, срещу който е спечелил седем от последните си девет мача в елита.