90+6′
Турнир: efbet Лига Стадион: Футболен комплекс "Никола Щерев - Старика", гр. Пловдив Зрители:
90+6′

КРАЙ НА МАЧА!

90+5′

ГОООЛ! 1:3! В последните акорди на двубоя Крумовград се хвърли в атака и напълно забрави за своята защита. "Моряците" хванаха неподготвени своя опонент на контраатака, Николай Златев се откъсна сам срещу вратаря и хладнокръвно отбеляза за крайното 1:3!

86′

ГОООЛ! 1:2! Черно море взе аванс около 5 минути преди края на двубоя. Велислав Василев получи топката малко зад точката на дузпата и нанесе удар, а след получилия се рикошет, Янко Георгиев нямаше какво да направи и извади кълбото от мрежата си за втори път.

80′
Снимка 628040

Източник: startphoto.bg

68′

ОТМЕНЕН ГОЛ ЗА КРУМОВГРАД! Само няколко секунди след положението пред едната врата, станахме свидетели на такова и пред другата. Футболист на Черно море върна топката към своя вратар, а Серкан Юсеин го пресира. Дюлгеров понечи да изчисти топката, но тя се удари в тялото на Юсеин и се върна в мрежата му. Радостта на домакините обаче бе за кратко, след като реферите във ВАР стаичката прецениха, че футболистът на Крумовград е играл с ръка.

65′

ШАНС ЗА ЧЕРНО МОРЕ! "Моряците" пропуснаха златен шанс в 65-а минута. Първо Мазир Сула стреля от дистанция, Янко Георгиев се намеси, но топката попадна в Алекс Фернандеш, който намери Матеус Машадо на отлична позиция, ала изстрела на нападателя не намери целта.

61′

Атанас Илиев е заменен от Велислав Василев.

56′
Снимка 628041

55′

Спокойни първи 10 минути на втората част. Владеене на топката: Крумовград: 54%, Черно Море: 46%

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+3′

ПОЧИВКА!

45+2′

Жълт картон за Божидар Кацаров

45+1′

ГОООЛ! 1:1! КОЛЕВ! В последните секунди на полувремето домакините заслужено успяха да изравнят. Александър Колев се възползва от отличен извеждащ пас и с левачката отпуши вратата на Черно море.

39′

ГОООЛ! 0:1! Черно море откри резултата от дузпа!

Малко преди края на първата част Ренан Карвальо фаулира Матеус Машадо в наказателното поле и Валентин Железов посочи бялата точка на секундата. Атанас Илиев се нагърби с изпълнението и технично прати топката в левия ъгъл!

33′
Снимка 628038

26′

В 26-ата минута отборът на Крумовград разпечата мрежата на "моряците", но флагът на страничния съдия беше вдигнат и попадението на Ренан Карвальо беше правилно отменено заради засада.

22′

Шанс за домакините! Точно в средата на първото полувреме дойде и най-чистото положение за Крумовград до този момент. Патрик Луан изпревари защитник на Черно море след корнер и с глава насочи топката към вратата, но Дюлгеров се намеси добре и домакините получиха само корнер.

13′

Първите минути на двубоя успяха да убедят неутралния зрител, че продукциите на Крумовград срещу Лудогорец и ЦСКА не са случайни. Новакът в efbet Лига опитва да играе открит и атрактивен футбол.

1′