90+3′
Турнир: efbet Лига Стадион: Футболен Комплекс Ботев 1912, гр. Пловдив Зрители:
90+3′

Край на мача! "Моряците" ликуват след победа с 2:0 над директния си съперник - Ботев.

90′

Самюел Супрайен получава жълт картон.

89′
88′

ГОООООЛ! 2:0!

Черно море сложи точка на спора чрез Пабло Гарсия. Испанецът намери пролука в отбраната на домакините и шутира с левия крак от средна дистанция, а премереното му изпълнение се превърна в гол.

85′

Панайотов стреля мощно, но Аргилашки показа отличен рефлекс.

77′

Жълт картон за Ейенга.

76′

Мартин Дичев сменя Велислав Василев.

72′

Разбъркване в наказателното поле на домакините, но защитникът в "жълто-черно" в крайна сметка изчиства.

65′

Димитър Тонев на мястото на Бароан.

62′

Виктор Попов получава жълт картон.

59′

По-спокойни последни 10 минути след шеметното начало на второто полувреме.

50′
Снимка 554200

Източник: Официален сайт на Ботев

49′

Още един шут на Димов, този път покрай вратата.

47′

Даниел Димов не успя да се разпише от непосредствена близост след отлично центриране.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПОЧИВКАТА.

46′

Маркиньос замени Янсон.

46′

Ейенга влиза на мястото на Минков.

45′

Започват вторите 45 минути.

45+1′
45′

Край на първото полувреме.

43′

Много красив удар на Гарсия, който преминава на сантиметри над вратата.

41′

ВАР посочи - Генев е играл с ръка малко пред наказателното поле и получава жълт картон, а гостите ще изпълнят пряк свободен удар, а не дузпа.

39′

Дълга пауза за разглеждане на ВАР, има съмнения за дузпа за Черно море.

36′
35′

ГООООООЛ! 1:0!

Ботев пропиля страхотна възможност и гостите изнесоха образцово за секунди. Андраде успя да намери Сердюк с дълга топка, а последният простреля Аргилашки за четвъртия си гол в efbet Лига.

27′

Жълт картон за Кевин Янсон.

25′

Добра атака за домакините - Неделев намери Бароан, който влезе в наказателното поле и комбинира с Рабей. Насочи шута си към обратния ъгъл, а Дюлгеров с върха на пръстите си успя да закачи топката и да я избие в корнер.

24′

Този път играч на домакините отклони в корнер след шута на Сердюк.

22′

Опасен изстрел на Сердюк мина до гредата на домакините.

18′
Снимка 554201

17′

Официално е санкциониран и Мертенс.

16′

Сердюк получава първия жълт картон.

15′

Силен шут на Велислав Василев, топката преминава опасно близо, но малко над вратата на Аргилашки.

7′

Отличен пробив отдясно на Василев, който поададе към Андраде, но шутът бе разочароващ. Силно начало за десния фланг на "моряците", вече няколко по-сериозни пробива оттам.

2′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.

1′

28 Филип Филипов 92 Джеваро Непомусено

Ботев (Пловдив) приема Черно море в мач от 15-ия кръг на efbet Лига. Срещата в Коматево е от 15:15 часа.

Преди този мач "жълто-черните" са трети в класирането, а "моряците" са пети с 22 точки.

В последните два шампионатни мача тимът взе 4 точки от гостуванията на Локо (София) и Пирин (Благоевград).

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

В състава на домакините се завръща Реда Рабей.

Ботев (Пловдив) пусна в продажба билетите за мача с Черно море

За улеснение на "жълто-черните" привърженици, Ботев Пд ще отвори пункт за антигенни тестове пред фен магазина

Звездата Тодор Неделев до последно е под въпрос, тъй като има леко нераположение след загубата на националите от Швейцария.

Наставникът на Черно море Илиан Илиев няма да може да разчита на наказания Родриго Енрике, както и Георги Георгиев и Стефан Велев, които лекуват контузии. Треньорът остави извън 18-те чужденците Сами ел Анаби и Фоде Гираси.