Партизан (Белград) успя да постигне минимална победа с 1:0 при гостуването си на стария познайник на ЦСКА - Хайдук (Кула), в среща от десетия кръг на сръбското първенство. Нигерийският нападател Обиоре Одита донесе успеха за "гробарите" с гол в 66-ата минута.

Двубоят обаче се игра пред само около 200 зрители заради скандалното решение на ръководството на Хайдук, начело с президента Никола Джомба, цената на билетите да бъде невероятните 800 динара (около 20 лева).

Това съвсем не е странно за шефовете на "хайдуците", които искаха по 60 евро от феновете на ЦСКА за срещата-реванш от втория квалификационен кръг на турнира за купата на УЕФА. Тогава обаче от ръководството на "армейците" подадоха жалба до УЕФА и в крайна сметка привържениците на 30-кратните шампиони платиха по 10 евро за вход на стадион "Маракана".

С днешната си победа Партизан се изкачи на четвъртата позиция, събирайки актив от 17 точки, на девет от лидера Цървена звезда, който победи преследвача в класирането ОФК Белград с 1:0 с гол на еквадорския национал Сегундо Кастильо.