ЦСКА 1948 спечели по убедителен начин дербито на деветия кръг на Втора лига. "Червените" надделяха над Септември с категоричното 5:0.

По две попадения в срещата вкараха Андон Гущеров и Денислав Александров, а веднъж се разписа Тони Иванов.

В 15-ата минута Гущеров получи добро извеждащо подаване от Васил Шопов, първият удар на Гущеров бе избит от вратаря, но при добавката нападателят на "червените" не сбърка от близка дистанция.

В 26-ата минута Тони Иванов изведе Денислав Александров сам срещу вратаря и крилото на домакините покачи на 2:0.

Само три минути по-късно ЦСКА 1948 вече водеше с 3:0. Гущеров изведе Тони Иванов очи в очи с Димитров и нападателят го преодоля без проблем за 3:0.

В 53-ата минута Септември създаде първата си по-опасна ситуация, но ударът на Георги Русев мина покрай вратата. ЦСКА 1948 от своя страна отговори с четвърти гол. Негов автор отново стана Андон Гущеров.

В 81-ата минутаа Шопов намери Денислав Александров, младият нападател финтира двама бранители, след което покачи на 5:0 с второто си попадение в този двубой.