Септември допусна нова грешна стъпка в борбата си за първото място във Втора лига. Този следобед селекцията на Милен Радуканов завърши 2:2 с дубъла на Лудогорец. Столичани може да съжаляват за пропуснатия успех, тъй като водеха с 2:0 в определен период от срещата.

Септември поведе още в 14-ата минута, а три минути след почивката вкара и втори гол.

Младите футболисти на Лудогорец обаче показаха характер и стигнаха до равенството с попадения на Димитър Митков (61) и Иван Йорданов (84). Гостите можеха да направят и пълен обрат, но удар на Петър Караангелов в последните минути срещна гредата.

Tака Септември пропусна възможността да се изравни с ЦСКА 1948 на върха в класирането във втория ни ешелон.