След загубата на Локомотив с 1:4 от ЦСКА още в съблекалните на стадион „Българска армия”, тарторите на „железничарите” скочили срещу сърбите в отбора – Голубович, Савич и Антунович.
Според опитните футболисти от квартал „Надежда” тримата дали мача на ЦСКА. Човек от отбора довери специално за „Топспорт”, че това е истинската причина за медийната забрана на футболистите от Локомотив, наложена от шефовете им.
Тя е продиктувана от взривеното спокойствие в съблекалнята заради явните подозрения, че състезателите от западната ни съседка са играли симулативно срещу „червените”. От ръководството на Локо отрекоха пред медиите, че се съмняват в някои от своите играчи.
Междувременно Калоян Караджинов се разкая в интервю пред „Топспорт” за репликата „румънски циганин”, изречена срещу Еуген Трика. На свой ред футболистът на ЦСКА прости на своя колега и обяви: „Няма да го давам под съд”.
beveren
на 02.05.2007 в 02:07:08 #5Еххх защо ли винаги обвиненията и съмненията са срещу ЦСКА, тези подли и нагли наричащи себеси журналисти за наи продажното и дупедавско племе. Жалко понеже жсяка победа на ЦСКА е съпътствана със съмнения а доста от съмнителните победи се подминават със лека ръка......
WhiteSox
на 02.05.2007 в 01:22:39 #4а ако наистина са пуснали ( в което се самянвам) сам им еб.ал пу.тката маи4кина
на ЦСКА не му прави 4ест това
Morqk
на 02.05.2007 в 00:20:22 #3Аман от глупости! Стига с тези конспирации...
Nickname
на 02.05.2007 в 00:13:10 #2Остави за какво да падат, ами кажи ми освен за едната чест и слава на ЦСКА за какво точно им беше да бият?
WhiteSox
на 01.05.2007 в 23:35:43 #1ok de tapsport, daite pri4ina za6to sa dali ma4a от армията платили ли са им?? или какво??? само говорите без факти
мама ви проста