КРАЙ НА МАЧА!

80′

Илия Миланов отстъпва мястото си на Педро Маркес - Педрито.

72′

Върджил Мисиджан центрира от фаул в близост до корнера, но всички играчи в наказателното поле се разминават и топката излиза в аут.

67′

Исмаил Иса заменя Емин Ахмед.

59′

Ахмед пресича и пробва да изнесе на скорост към Божилов, топката обаче е отбита. Том обаче я праща напред за Божилов, който излиза с Ахмед двама на двама със защитата. Божилов пуска на ляво, Ахмед напредва и пробва пас за Костов, който извежда Божилов, но в последния момент преди нападателят на "Берое" да успее да стреля Александър Василев му се препречва и блокира.

51′

Станислав Костов е заменен от Неманя Милисавлевич.

47′

Играта е спряна, тъй като от трибуната зад Илко Пиргов полетяха стотици ленти, които трябва да бъдат изчистени от наказателното поле, за да може мачът да продължи.

46′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

44′

Том стреля от разстояние, но топката минава покрай вратата.

35′

ВТОРИ ГОЛ ЗА БЕРОЕ! Центриране от корнер от Станислав Костов, който поставя топката на главата на Венцислав Василев. Защитникът я насочва към горния десен ъгъл на вратата за 0:2!

31′

Емин Ахмед извежда Георги Божилов в наказателното поле, Божилов пробва центриране по земя, но няма играч на Берое, който да засече в средата.

29′

Ангуло намери Смирнов отлично в наказателното поле, нападателят бе сам срещу Пиргов и стреля от движение, но прати топката над вратата.

21′

Илия Миланов извърши нарушение и получи жълт картон.

17′

Веселин Пенев стреля от пряк свободен удар на 25 метра фронтално на вратата, пращайки топката покрай стената, но право в ръцете на Аргилашки.

11′

ГОЛ ЗА БЕРОЕ! Отличен пас на Георги Божилов извежда Емин Ахмед на скорост. Младокът се справя с Витиня и бележи покрай Аргилашки, който излиза напред и вкарва първото си попадение в "А" група.

8′

Удар на Витиня от 30-ина метра по земя, но топката минава встрани от целта.

5′

Спокойна игра в първите минути на мача

1′

89. Христо Попадиин 10. Исмаил Иса

Лудогорец приема Берое в мач от 35-ия кръг на "А" група. След срещата разградчани ще бъдат наградени с шампионската титла и златните медали на първенството. На церемонията няма да присъства президентът на БФС Борислав Михайлов, който е на посещение в чужбина.

Мачът е изключително важен за гостите от Берое. Старозагорци заемат третото място, което при победа днес ще бъде затвърдено и тимът със сигурност ще се окичи с бронзовите медали.

От своя страна домакините играят само за престиж. Старши треньорът на тима Георги Дерменджиев дава шанс за изява на доста юноши. В състава личат имената на младоците Денислав Александров, Янаки Смирнов и Венцислав Керчев.

Главен арбитър на двубоя е Ивайло Стоянов от Петрич, а негови първи помощници ще бъдат Мирослав Иванов от Сандански и Младен Маринов от София.