Секо бележи за 2:0, след чудесно извеждащо подаване на Илиев! 2:0!

Илиев стреля, гол не пада.

30′

Сукуп центрира, Кузма не успява да засече топката.

28′

Два поредни ъглови удара в полза на гостите. Не се стига до нищо интересно в тяхна полза.

25′
23′

Георги Илиев дава предимство на домакините след страхотно изпълнение на свободен удар!

22′

Нарушение срещу Георги Илиев пред наказателното поле на Колев.

17′

Секо центрира, Коконов не успява да засече кълбото.

13′

Маламов центрира успоредно на голлинията, но никой не успява да засече топката. Тя е избита от защитниците на Черно море.

10′

Венков центрира, топката е избита от бранител на съперника.

8′

Нефтохимик е изцяло прибран в собствената си половина. Само един нападател на състава остава на центъра на терена. Всички останали състезатели "охраняват" полето на вратаря на гостите.

6′

Паланков стреля, топката минава над вратата. Днешният мач е под номер 300 за Тодор в професионалния футбол.

5′

Добра намеса на Венков, при опит за извеждане на Манев в половината на Черно море.

2′

Изстрел на Георги Илиев. Активно начало за домакините.

1′

Варна срещу Бургас, на стадиона в Каварна: Първи съдийски сигнал!

9.Бакари 24.Костадин Хазуров

Черно море отново излезе на победния път, а "моряците" посрещат Нефтохимик в мач от Първа лига в повече от приповдигнато настроение, след като отборът на Георги Иванов взе скалпа не на кой да е, а на Левски.

Варненци стигнаха до 3:2 на "Георги Аспарухов" и продължават напред към 1/4 финалите за Купата на България. На обратния полюс са футболистите на Христо Янев в Нефтохимик.

"Шейховете" бяха отупани с 3:0 от Ботев (Пловдив) и напуснаха турнира, а не резултатът, колкото безидейната игра, поставиха много въпросителни около оставането на бургазлии в елита.

В шампионата все пак отборът на Христо Янев спечели точка срещу Верея в последния кръг, а преди това успя да победи и Славия с 2:0.

Гонзо и Черно море също са в добра серия, а в миналия кръг варненци удариха и Ботев като гост с 3:2.