КРАЙ НА СРЕЩАТА! ЛУДОГОРЕЦ РАЗБИ СЕПТЕМВРИ С 6:0.

Лудогорец няма милост! "Орлите" разбиха Септември с 6:0!

Шверчок и Марселиньо над всички с по две попадения

Матео Стаматов влиза на мястото на Здравко Димитров

64′

Абел Анисе влиза на мястото на Светослав Дяков

63′

ГОООЛ! Клаудиу Кешеру също записва името си сред голмайсторите - 6:0. Марселиньо стреля от близка дистанция, след като засече пас на Дяков, но Янко Георгиев изби. При добавката Кешеру беше точно пред голлинията и не сгреши, отбелязвайки поредно попадение за "орлите" в тази среща.

55′

ГООООЛ! Марселиньо отново се разписва - 5:0. Той се възползва от грешка на Борис Галчев, напредна към наказателното поле, подаде към Вандерсон, който му върна топката, а бразилецът изскачайки от дълбочина съвсем спокойно се разписа, след като за пореден път беше оставен непокрит.

52′

Здравко Димитров повлече със себе си двама играчи на Лудогорец, поведе си хубаво топката и стреля към вратата, но Терзиев застана на пътя ѝ и изби.

46′

На почивката Сисиньо заменя Антон Недялков

46′

Иван Стоянов влиза на мястото на Георги Стоичков

45′

Начало и на втората част!

45+2′

Край на първото полувреме! Лудогорец се оттегля на почивка с четири гола аванс пред Септември - 4:0.

42′

ГОООЛ! Марселиньо покачва на 4:0. След изпълнение на корнер се получи голямо разбъркване в наказателното поле, където няколко играчи на "орлите" поред стреляха, но неуспешно. Последва пас на Вандерсон, след който Марселиньо беше оставен непокрит и имаше най-лесната задача - да забие кълбото в мрежата, както и направи.

40′

Логично темпото в последните минути след третия гол поспадна и опасни атаки към една от двете врати липсват.

27′

Принудителна смяна в състава на Лудогорец - голмайсторът Якуб Шверчок се контузи при втория си гол и напуска терена, на негово място влиза Клаудиу Кешеру

24′

ГОЛ! Драгош Григоре е точен от бялата точка - 3:0.

22′

ДУЗПА ЗА ЛУДОГОРЕЦ!!! Георги Стоичков фаулира Антон Недялков в наказателното поле в опит да го спре, а Ивайло Стоянов е категоричен в решението си.

21′

ГОООЛ! Якуб Шверчок удвоява. Станислав Манолев получи пас от Дяков на ръба на засадата и директно подаде към връхлитащия на скорост в наказателното поле Шверчок, който я чукна в мрежата точно пред погледа на Янко Георгиев, който излизаше да го спре - 2:0.

18′

Вандерсон се отскубна от Георги Стоичков, напредна към наказателното поле и комбинира с Адриан Попа, който изпрати центриране към вратарското поле, но Янко Георгиев улови топката.

13′

Жълт картон за Стилиян Николов

8′

ГООООЛ! Якоб Шверчок открива резултата за Лудогорец. След изпълнение на корнер на Адриан Попа, защитата на Септември не се справи никак добре с изчистването на топката и Григоре я отигра с глава към Шверчок, който с лекота я мушна в мрежата за 1:0.

6′

СПАСЯВАНЕ!!! Дарко Глишич влетя в наказателното поле на скорост и директно стреля към вратата, но Пламен Илиев се справи.

5′

Здравко Димитров се възползва от грешка на Антон Недялков пред наказателното поле, напредна няколко крачки и опита да изведе на обещаваща позиция Георги Русев, но отбраната на "орлите" се справи и топката беше изчистена.

2′

Жълт картон за Георги Стоичков

1′

96 Серкан Юсеин 15 Суад Сахити

Днес от 15:15 часа, Лудогорец приема Септември в последния си мач от редовния сезон в Първа лига.

Новият старши треньор на "орлите" Стойчо Стоев върна доброто настроение в съблекалнята и добрите резултати не закъсняха, като разградчани очакват нови три точки днес.

Стойчо Стоев: Негативните резултати се бяха отразили на играчите, разговаряхме и нещата се промениха

"Все пак футболистите ни са човешки създания"

Аут за срещата е единствено Козмин Моци, който е наказан.

В групата на столичани пък се завръща Борис Галчев, който не е играл за Септември, откакто отказа да се появи за мача с ЦСКА. Контузен е Александър Башлиев, а наказание изтърпява Фабиано Алвеш.

Христо Арангелов: Всеки се надява на подобаващо представяне срещу шампиона на България

Треньорът на Септември: Всеки се надява на подобаващо представяне срещу шампиона на България

"Може само да спечелим от мача с Лудогорец"