Нова добра възможност пред Черно море! Георги Илиев овладя топката в наказателното поле с гръб към вратата, обърна се и нанесе удар, който мина покрай страничния стълб.

Георги Илиев стреля от перфектна позиция, но Стилиян Николов изчисти от голлинията.

Жълт картон за Паланков.

54′

Удар на Георги Илиев минава над вратата.

52′

Антон Огнянов напредна отляво и стреля, но Макенджиев се намеси добре и изби в корнер.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първото полувреме.

43′

Центриране в наказателното поле от пряк свободен удар на Зехиров. Там Сукуна играе с топката, която излиза в аут.

38′

Удар извън наказателното поле на Атанас Зехиров, който мина над вратата.

30′

Едва след половин час игра гостите от Благоевград опитаха да затруднят младия страж на Черно море Дюлгеров, но Сукуп се намеси и изчисти топката.

27′

Жълт картон за Стилиян Николов.

20′

Черно море владее инициативата в началото на срещата, но към момента "моряците" не могат да затруднят стража на гостите.

16′

Стефан Станчев влиза на мястото на Орлин Старокин.

9′

Опасно центриране на Антон Огнянов в наказателното поле, Макенджиев излиза и боксира.

1′

97. Николай Минков 19. Станислав Костов

Черно море приема Пирин (Благоевград) в мач от 17-ия кръг на Първа лига. Срещата е днес от 17,30 часа на стадион "Тича".

"Mоряците" ще се опитат да се върнат в Топ 6 с победа, която ще бъде първа на техния стадион от шест мача насам. "Орлетата" са удобен съперник за играчите на Емануел Луканов, след като все още нямат победа във Варна.

Освен това отборът на Милен Радуканов не се намира в добра форма и не е печелил от 8 мача насам.

Вратарски проблеми в Черно море

Емил Михайлов е с травма от мача с Дунав

Домакините имат сериозни кадрови проблеми. Аут за мача е и втория вратар Емил Михайлов и това ще наложи под рамката да застаен юношата Иван Дюлгеров. Титулярът Евгений Боровик също е с травма, като ще бъде извън терените до края на годината. Емануел Луканов има ребуси за решаване и в предни позиции, където няма да може да разчита на Цветелин Чунчуков, Георги Божилов и Марек Кузма.

"Орлетата" няма да може да разчитат на нападателя Аймен Суда, който е наказан. С травми са Александър Башлиев и Анти Рениа. о последно под въпрос ще са Радослав Кирилов и Антон Костадинов.