Черно море разгроми Видима Раковски у дома в последния си двубой от есенния кръг на шампионата ни. Варненци владееха иницативата през цялото времетраене на срещата и логично достигнаха до убедителния успех.

Още до края на първата част "моряците" водеха с четири гола след попаденията на Миро Манолов и ветерана Александър Александров, наречен с екзотичното Алекс на фланелката си и двата гола на Даниел Георгиев.

През второто полувреме домакините стигнаха до нови три попадения, подпомогнати до голяма степен и от рефера Ахмет Ахмет, отсъдил две дузпи в тяхна полза. Първата реализира отново Кривия, а при втората преотстъпи изпълнението на младия Тодор Колев, който също не сгреши от бялата точка.

В самото продължение на двубоя Александров центрира отляво и качи топката на главата на Домакинов, фиксирал и крайното 7:0. Така варненци ще зимуват на деветото място в класирането с 20 точки, докато Видима е твърдо на последното с актив от едва 8.