Старши треньорът на волейболния ЦСКА - Александър Попов остана много доволен от днешната победа над Монтана с 3:2 в третия полуфинал в Суперлигата.

"Загубихме ситуации, в които по принцип играем както трябва. Домакинството се отразява също. Дойдоха фенове, но това не е нашата зала. Играхме нервно. Добре, че измъкнахме първия гейм, в който Монтана водеше. Отборите ни са много равностойни, всеки мач излиза нещо ново като оръжие.

Трудна победа за ЦСКА в полуфинал №3 срещу Монтана

"Червените" записаха успех с 3:2

Благодарим на публиката, както виждате, зала "Христо Ботев" е прекрасна, феновете ни бяха на ниво. Зала "Христо Ботев" в този си вид може да приема мачове, стига да има добра организация.

И те, и ние измъкнахме тежки геймове. Ние имаме опит, гарниран с прекрасни млади момчета. Съперникът ни има чужденци, които играят добър волейбол. Предстои ни среща, която утре също ще събуди интерес. Продължаваме.

Цяла година имаме седем загубени тайбрека, а сега спечелихме, навръх рождения ден на Христо Цветанов - честит рожден ден, Христо!", коментира Сашо Попов.