Българският национал Матей Казийски реализира шест точки (4 атаки, 2 аса) при победата на Динамо (Москва) над Сислей Тревизо като гост с 3:2 гейма (22:25, 25:20, 17:25, 25:19, 15:13) в среща от седмия кръг на Европейската шампионска лига "Индезит" по волейбол.

Казийски влезе в игра за първи път през втория гейм, а игра в стартовата шестица в четвъртата част и в тайбрека. Либерото Теодор Салпаров е със 72 процента на посрещане, а 52 процента са отлично отиграните топки.

За Динамо (Москва) най-резултатен е Александър Волков с 14 точки, Семьон Полтавский е с 10. В класирането руският отбор е първи с актив от 6 победи и 1 загуба.

В турнира при жените Вини Монтескиаво (Йези) с Илияна Петкова и Нели Маринова-Нешич победи с 3:0 гейма Хотел Кантур (Лас Палмас). И двете българки играха цял мач, Петкова е с 5 точки от 4 атаки и 1 ас, а Маринова-Нешич има 4 точки от 2 атаки и 2 аса.

В таблицата Вини Монтескиаво е първи с 4 победи и 1 загуба, следва Волеро Цюрих (2 победи, 2 загуби).