ФК ЦСКА 1948 загуби  последната си контрола в Турция. Новаците отстъпиха с 0:1 на Ингулец, но не това бе най-важното за тима.

Двама от футболисти на българския тим напуснаха принудително терена след контузии. Хайдаров бе заменен в средата на полувремето заради обърнат глезен, а към 40-ата минута Личев бе ударен в наказателното поле с лакът, но реферът не отсъди дузпа.

Балъков дава шанс на резервите срещу украинци

Срещата започва в 16:00 часа

Единственото попадение стана дело на Щедрюк в 90-ата минута. Главният съдия не отсъди фаул срещу Симеон Петров, а от това се възползваха футболистите на Ингулец и останали трима сами срещу вратаря пратиха топката в мрежата на българския тим.

ФК ЦСКА 1948 - ИНГУЛЕЦ 0:1

0:1 Щедрюк 90

ФК ЦСКА 1948: 1. Тодоров, 14. Савов, 28. Личев, 24. Марин, 8. Климентов, 88. Хайдаров, 10. Шопов, 28. Дамянов, 90. Ганчев, 33. Иванов, 20. Бастунов

ИНГУЛЕЦ: 1. Крогмский, 39. Балан, 89. Синегуб, 55. Семенко, 28. Павлов, 35. Шедрий, 5. Запорожец,