ФК ЦСКА 1948 обяви, че се разделя със старши треньора на тима Николай Киров.
Междувременно "червените" стартираха преговори с легендарния нападател на ЦСКА Любослав Пенев.
"Гонг" информира, че преговорите поне в първоначален етап не протичат никак леко. Това обаче не означава, че няма вариант Пенев да застане начело на тима.
Разговорите между основни фигури в клуба и Любо Пенев продължават.
Сочи се, че двете страни са изложили своите виждания за развитието на клуба, като са се обединили около идеята ФК ЦСКА 1948 да атакува участие в Европа.
MOA
на 24.05.2022 в 20:48:38 #5Припоцита от селата, абе я припознавайте някоя друга статия и марш от тук ..
edin_chovek
на 24.05.2022 в 18:53:23 #4Любо пак е свършил кинтите
Жалко , защото като футболист му се кефех много , но комарджийските му изяви го движат на принципа "Не си ти , когато си гладен"
Слaва
на 24.05.2022 в 18:28:00 #3Овча главо , какво имат общо с ЦСКА : - Требич , Цеката и синчето на главната счетоводителка на Гелосаната мaстия ? Овча главо , реалността е такава , че привържениците на ЦСКА застанаха зад отбора на Ганчев и не говоря за лумпените от Енимълс , а за нормалните привърженици на ЦСКА из цялата страна .
Тунчо
на 24.05.2022 в 18:10:32 #2И кое е това "червено(с прозиращо оранжаво) море?20тина наркомана с меки китки нясен пол гравитиращи около Кюстендилеца и лижещи г*ъза на гнома по Ачов тиртип ли?Любо има възможност да привлече в числото истинските фенове на ЦСКА.Давай Любо.
Слaва
на 24.05.2022 в 17:16:30 #1Г-н Пенев , Не отивайте в $естното $исло . Не правете тази грешка ! Там треньорите се сменят по-бързо и от цирковата трупа на Ганчев . Не обръщайте червеното море с/у Вас. Запазете достойнството си !