Любо Пенев изпадна в парадоксална и невиждана в треньорската му кариера ситуация, пише "Мач Телеграф". А именно - неговият отбор да е последен в класирането.
Припомняме, че Любо завари тима на това място, когато наследи Антони Здравков. Но след победата на Локомотив Сф в 12-я кръг, успя както обичаше да казва - да отлепи ютията от дъното. След загубата от Пирин обаче отборът отново заседна на него.
Друг любопитен факт е, че Пенев е бил с Царско село и на първо място в групата - това стана след третия кръг през миналия сезон.
Ohliovski_reboot
на 02.11.2021 в 20:20:52 #3Любо Пенев е достоен за съжаление. Много години се опитва да стане нещо повече от "легендарен футболист", но не му стигна "вътъка" за такова нещо ---------------------------------------- Умерен, Любо е достигнал върха в кариерата на тренер - на национала. Какво повече да му достига?
УмеренЦСКА
на 02.11.2021 в 19:49:13 #2Нищо парадоксално няма в ситуацията. Треньорът е заложник на своите футболисти. Съставът им от него (треньора) не зависи. ...Любо Пенев е достоен за съжаление. Много години се опитва да стане нещо повече от "легендарен футболист", но не му стигна "вътъка" за такова нещо! Ама колко пъти му се предложи шанс да се реализира като такъв! Ама кой си не може, той си не може...
Ohliovski_reboot
на 02.11.2021 в 18:48:52 #1Топе, какво е "парадоксално" според тебе?