Мениджърът на Тотнъм Жозе Моуриньо коментира победата срещу Лудогорец с 3:1 в Лига Европа.

Ето какво каза португалският специалист:

"Започнахме срещата с амбиция различна от тази срещу Антверп. Показахме добро държание на терена. Опитахме се да спечелим мача през първата част, но не успяхме. С резултат 2:0 все още бе отворен. Уцелихме греда, имахме доста положения. Доминирахме. За разлика от мача с Антверп, имахме голямо предимство.

Лудогорец загуби от Тотнъм с 1:3

Слабо първо и добро второ полувреме за Лудогорец не бяха достатъчни срещу Кейн и компания

Кешеру вкара гол във вратата на пореден европейски гранд

Говорим за топ играчи, за играчи на Тотнъм. Аз винаги очаквам от тях максимума. Нещата от този мач и харесаха доста повече. Доволен съм, защото реагирахме добре дори когато получихме гол. Играчите, които не получават толкова време да играят, трябва да знаят, че това е така, защото тези, които започват, се представят на добро ниво.

Тотнъм е по-добрият отбор. Има по-добрите играчи. Постарахме се доста. Взехме целия мач насериозно. Излязохме със силна атакуваща линия.

Лудогорец не е слаб отбор, но ние сме по-добри. Трябва да покажем абсолютно същата сериозност и в мача в Лондон", каза Специалния.