Турнир: Испания Примера Дивисион Стадион: Зрители:
90+5′

Край на срещата.

90+4′

Вратарят на Валенсия Нето можеше да изравни резултата в заключителните секунди. Стражът се включи в атака и нанесе опасен удар, който мина над вратата.

89′

Слаб удар на Черишев излезе в аут.

86′

Удар на Парехо от пряк свободен удар мина над напречната греда.

83′

Втори жълт картон за Мануел Тригерос.

81′

Пропуск на Черишев! Гостите организираха отлична контраатака. Форналс намери Черишев, който от точката на дузпата не успя да намери очертанията на вратата.

80′

Денис Черишев влиза на мястото на Седрик Бакамбу.

78′

Центриране в наказателното поле на Виляреал, където Родриго игра с глава, но ударът му бе много неточен.

73′

Опасна контраатака на Виляреал завърши с неточен удар на Сориано.

69′

Антонио Латоре отстъпва мястото си на Санти Мина.

67′

Роберто Сориано заменя Саму Кастайехо.

66′

Удар с глава на Гарай след изпълнение на корнер излезе в аут.

62′

Нов пропуск на Валенсия. Жофри Кондогбия не успя да засече топката във вратата след центриране от пряк свободен удар.

59′

Втори жълт картон за Симоне Заза.

59′

Удар на Габриел Паулища с глава срещна гредата!

58′

Пропуск на Валенсия. Перейра бе изведен на добра позиция, а Асенхо излезе да пресича топката. Бразилецът успя да финтира стража, но се забави да нанесе голов удар. Все пак топката попадна в Симоне Заза, който стреля, но Гаспар изби.

58′

Жълт картон за Заза.

55′

Раба влиза на мястото на Карлос Бака.

54′

Жълт картон за Тригерос.

48′

Отлична намеса на Серхио Асенхо. Стражът на Виляреал запази вратата си суха след като парира удара на Симоне Заза, който се озова сам срещу него.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първото полувреме.

45′

Жълт картон за Дани Парехо.

44′

Играчите на Валенсия поискаха дузпа за игра с ръка в наказателното поле на Тригерос, но такава не бе отсъдена.

42′

Серхио Асенхо се намеси блестящо при тежък удар на Монтоя извън наказателното поле. Топката попадна в Тони Лато, който пусна успореден пас в наказателното поле за Заза, който прати топката във вратата, но попадението бе отменено заради засада на левия защитник.

39′

Жълт картон за Алваро.

29′

Удар на Парехо от пряк свободен удар срещна стената и излезе в корнер.

27′

Жълт картон за Пабло Форналс.

24′

ГООООЛ ЗА ВИЛЯРЕАЛ!!! Карлос Бака бе изведен от Пабло Форналс сам срещу Нето и с техничен удар даде преднина на гостите.

21′

Удар на Кондогбия мина покрай вратата.

15′

Жълт картон за Жофри Кондогбия.

10′

Удар с глава на Гарай от корнер минава над вратата.

9′

Андреас Перейра изведе Заза на отлична позиция. Италианският нападател излъга вратаря Асенхо, но се забави да нанесе удар и топката му бе избита.

8′

Пабло Форналс си освободи коридор за стрелба пред наказателното поле, но Нето улови удара на халфа.

4′

Симоне Заза се пребори за една висока топка с Руиз и без да се бави нанесе силен удар, но Асенхо не се затрудни.

2′

Първа добра атака на домакините. Родриго намери Андреас Перейра на дъгата на наказателното поле, но ударът на бразилеца мина над гредата.

1′

3. Рубен Везо 30. Франсиско Торес

Валенсия приема Виляреал в мач от 17-ия кръг на Ла Лига. Двубоят на "Местая" започва в 17,15 часа българско време.

"Прилепите", които са водени от бившия треньор на "жълтата подводница" Марселино Гарсия Торал ще се опитат да се възползват от грешната стъпка на Атлетико (Мадрид) и да си върнат второто място във временното класиране.

Валенсия и ПСЖ се разбраха за трансфера на Гонсало Гедеш

Валенсия и ПСЖ договориха трансфера на португалски национал

Гонсало Гедеш ще премине на "Местая" за постоянно

Валенсианци са стабилни у дома от началото на сезона, където имат 6 победи и 2 равенства в осем мача. Тимът обаче позагуби блясъка си от началото на сезона, като записа две поредни загуби далеч от дома. За днешния мач се завръща голмайсторът Симоне Заза, който е възстановен от контузията си. Срещата пропускат Карлос Солер и Жейсон Мурийо.

За гостите аут за мача са Никола Сансоне, Суарес, Андрес Фернандес, Бонера и Бруно Сориано. Виляреал ще разчита изключително много на конгоанеца Седрик Бакамбу, който има 9 гола от началото на сезона.