Валенсия продължи с колебливото си представяне и през новата 2021 година. "Прилепите" едва се добраха до домакинско равенство 1:1 срещу Кадис на "Местайя".

Така тимът вече е в серия от 8 поредни мача без успех. Антони Лосано откри за гостите в 59-ата минута, а Максимилиано Лопес изравни в 79-ата минута. Равенството не удовлетворява и Кадис, който е в серия от 5 мача без успех.

Първото полувреме не предложи много вълнения. Домакините имаха една добра възможност в 23-ата минута, когато изстрел на Максимилиано Гомес с глава бе спасен от вратаря Ледесма.

В 59-ата минута обаче Кадис откри резултата. При едно центриране в наказателното поле Исак Карселан не успя да засече топката, която обаче стигна до Антони Лосано, който с акробатичен удар с гръб към вратата отбеляза за 0:1.

В 72-ата минута Лосано можеше да удвои резултата, след като негов изстрел с глава се отби от гредата.

Валенсия все пак се добра до изравняване на резултата в 79-ата минута. Хосе Гая центрира отляво и сложи топката на главата на непокрития Максимилиано Гомес, който отблизо вкара за 1:1.

Валенсия се намира на 17-о място с 16 точки, докато Кадис е на 10-а позиция с 20 точки.