Вратарят на Барселона Виктор Валдес заяви, че е твърдо против дербито с Реал да се играе в понеделник. "Ел Класико" по програма е на 28 ноември - неделя, но има да се играе с ден по-късно предвид "неблагоприятният" уикенд.
"Не разваляйте Ел Класико с мач в понеделник. Така се отнема аромата на срещата", сподели испанският национал.
Валдес коментира и контузията на съотборника си Шави, която го извади от терените.
"Шави е много важен за нас. Очаквам веднъж завинаги да се отърве от болките си и да е на терена с нас. Нямам притеснения за Вия. Той помага много на отбора. Със сигурност занапред ще вкарва голове и то много", сподели стражът на каталунците.
Валдес: "Ел Класико" в понеделник? Това е лудост!

messi_villa
на 28.10.2010 в 20:55:29 #4Какво ги очаква белите миндили оле майкооооооооо

sponge bob
на 28.10.2010 в 18:40:34 #3Буахахахахааааа, понеделник, та нали изтегленият понеделнишен мач от А Група ще го засенчи.
Спецът
на 28.10.2010 в 16:59:34 #2Цървулите под мен ТИШИНА некомпетентни ктерени! Колкото до Лайнес ,с теб пък кой ще се съобразява та даваш мнение ,некадеърнико-срам за испанския футбол !
Didogun
на 28.10.2010 в 16:40:47 #1Какво е туй Ел класико? Нещо като тримата тенори или джипси кингс?