Полузащитникът на Реал (Мадрид) Уесли Снайдер заяви, че капитанът на отбора и Раул е голям играч и всички футболисти в отбора трябва да взимат пример именно от него, информира "Марка”.
"Винаги съм казал, че Раул е добър играч и пример за всички играчи в отбора. От както се контузих той всеки ден ме пита как върви възстановяването ми и кога отново ще вляза в игра. Той наистина е капитан, който трябва да бъде даван за пример”, заяви Снайдер.
Снайдер: Всички да вземат пример от Раул
23.09.2008 08:07:24
Източник: Ройтерс
RealMadrid
на 25.09.2008 в 05:58:01 #5Да бе, той и твоя Меси май се сцепи от титли, ама айде карай...
А колкото до Раул - Раул е НАЙ-ГОЛЕМИЯ !!!

Messi_19
на 23.09.2008 в 17:31:05 #4Chelsea_69, те пък твоите 4елси толкова ги имат купите 4е просто няма някъде

Chelsea_69
на 23.09.2008 в 08:59:52 #3Вярно е добре, че иначе барса съвсем ще останат без купи
brando
на 23.09.2008 в 08:35:08 #2ДОБРЕ ЧЕ НЕ СЕ РАЖДАТ ЧЕСТО !
mark avrelii
на 23.09.2008 в 08:30:18 #1такива като раул несе раждат 4есто