Неманя Гудел също е санкциониран от главния съдия

Ектор Ерера заменя Лоди

77′

Де Йонг отстъпва мястото си на Чичарито

72′

Диего Коста стреля в левия ъгъл, но Томаш Вацклик уцели посоката и резултатът се запазва 1:1

71′

Дузпа за Атлетико (Мадрид)!

64′

Вацклик изби топката след изстрел на Коке

61′

ГОООЛ! Тимът на Диего Симеоне все пак стигна до изравнително попадение чрез Алваро Мората

57′

Жоан Жордан заменя Оливер Торес

56′

Атлетико изравни чрез Диего Коста, но съдията реши да прегледа редовността на попадението чрез системата за видео повторение, която показа, че бразилецът с испански паспорт е бил в засада

50′

Коке центрира от корнер, но защитата на Севиля се справи без проблем и изчисти

48′

Защитник на Атлетико блокира удар на Франко Васкес

47′

Киърън Трипиър е заменен от Сантияго Ариас

46′

Начало на втората част

46′

Тома Лемар отстъпва мястото си на Диего Коста

45′

Край на първата част

41′

Страхотно спасяване на Вацлик, който отрази удар на Коке в долния ляв ъгъл

40′

Четвърти жълт картон в мача - получава го Оливер Торес

39′

Франко Васкес също е санкциониран от Хосе Луис Гонсалес

34′

Тома Лемар получава жълт картон.

28′

ГОООЛ! Севиля открива резултата на "Рамон Санчес Писхуан". Банега центрира от пряк свободен удар и топката попадна във Франко Васкес, който бе точен с глава.

27′

Ренан Лоди получава жълт картон.

20′

Фелипе стреля от границата на наказателното поле, но ударът му излетя доста над вратата.

15′

Топката е изчистена, след като Тома Лемар опита да дриблира покрай играч на Севиля.

6′

Анхел Корея стреля с глава, но ударът му мина вляво от вратата на Севиля.

1′

Начало на срещата на "Рамон Санчес Писхуан".

15 Посо 20 Витоло

Севиля и Атлетико (Мадрид) се изправят един срещу друг в мач от 12-ия кръг на Ла Лига. И двата тима имат по 20 точки в актива си, като на четвъртата позиция в класирането на испанския шампионат са "дюшекчиите" заради по-добрата си голова разлика.

Чоло Симеоне: Ако един отбор започва зле мачовете си, вината е на треньора

"Трябва да си извадим поуки"

Старши треньорът на мадричани Диего Симеоне няма да може да разчита на Хименес, Жоао Феликс, Върсалко и Савич. Под въпрос за севилци са Ескудеро и Гомес. През миналия сезон и двете срещи между двата тима завършиха 1:1.