Главният съдия закопа Майорка в домакинството на Реал (М) от 18-ия кръг на Примера, загубено с 1:2. Реферът отмени второ попадение за домакините, което можеше да донесе на тях трите точки в борбата за оцеляване.
Очаквано гостите от Мадрид владееха повече топка. Опитваха да достигнат до попадението, но бранителите в червено и черно умело се справяха със задачите си. Контраатаките им обаче бяха почти "смъртоносни".
Веднъж топката мина покрай голлинията, а след това домакините претендираха и за дузпа. Възпитаниците на Жозе Моуриньо трудно успяваха да застрашат Дуду Аоуат. В 39-ата по-голямото желание на Майорка за гол доведе до него. След корнер Хемед засече с глава за 1:0.
Очаквано след паузата Реал (М) засили натиска си. Почти след час игра Кайеон симулира за дузпа. Минтука-две по-късно домакините удвоиха пореднината си чрез Виктор. И тук се намеси главният съдия, който отмени гола. А причината - засада. Такава, каквато въобще нямаше.
Гостите от Мадрид най-после успяха да сътворят нещо, в което и късметът се намеси сериозно. Игуаин се разписа за 1:1 в 72-ата, след като ударът му рикошира в играч с "червено-черен" екип. Три по-късно изстрел на Роналдо се спря в напречната греда. Шестдесет секунди след това Рамос отбеляза, но от засада.
Все пак късметът тази вечер явно бе на страната на Моуриньо, защото в 85-ата Кайехон беше точен за крайното 2:1 след разбъркване. А тези три точки спомогнаха активът на Реал (М) да стане 46 т. Вторият Барселона е с 38, но и мач по-малко.
Майорка - Реал (М) 1:2
1:0 Хемед 39, 1:1 Игуаин 72, 1:2 Кайехон 85
M: Аоуaт, Рамис, Касерес, Чико, Сендрос, Кастро, Тисоне (Алфаро 87, Жоао Виктор, Перейра, Виктор (Марти 84), Хемед (Огуними 74)
РМ: Касияс, Рамос, Пепе, Арбелоа (Кака 59), Марсело (Коентрао 59), Алонсо, Йозил, Диара (Игуаин 46), Кайехон, Роналдо, Бензема
Съдия удари рамо на Реал (М)
Източник: ройтерс
partenkov
на 14.01.2012 в 22:17:27 #32Дебилий, вземай си лекарствата, не ми губи времето.
Меренге, говорим за мача днес, в който очевидно съдиите удариха рамо на Реал.
Както виждам и ти нямаш никакви аргументи срещу този факт. Какви мачове от ШЛ те гонят и какво се мъчиш да доказваш? Съдийският отбор е един - твоят. Доказателство - мачът днес. 
Merengue
на 14.01.2012 в 22:16:08 #31Европке, спокойно, те Пепе го гонят, но след поредния театър на Алвеш и опорочен полуфинал за ШЛ заради вашите симулации. А, забравих, имаше един финал за Купата, където нямаше симулации и Реал Мадрид биха Барса.
Merengue
на 14.01.2012 в 22:11:42 #30Европе, ти си безнадежден случай. Направо продавай компютъра на баща си и започвай да се лекуваш.
Big__Evil
на 14.01.2012 в 22:10:52 #29Пееерастенков, кога като Евро Монтейна без загуба и допуснат гол в евротурнирите : - Отбелязани голове -> 0 - Допуснати голове -> 0
- Изиграни мачове -> 0
Кога а ? Отговаряй...живот 
Merengue
на 14.01.2012 в 22:09:37 #28Барса получи подарък от съдията за положението на Пепе срещу лекето Алвеш - това става в полуфинал за ШЛ. Това е съдийски подарък - във важен мач, 11 на 11, равен мач, 0:0. Една симулация на Алвеш, червен картон, мача заминава. Това, Партенков, това е съдийска помощ.
partenkov
на 14.01.2012 в 22:02:28 #27Уффф, не ми се връща на всички мачове, в които Пепе трябваше да получи директни червени картони, а не получаваше нищо. Просто не е възможно да се изброят всичките.
Май митът за "съдийският отбор" взе да умира. Той без друго беше жив само в болни мозъци. 
partenkov
на 14.01.2012 в 21:57:01 #26Единственото несвирено в полза на балеарците беше една контра и засада ............................... И това направо е нищо.
Резултата ставаше 2:0.
Та за какво се пените, като ви казват, че съдията ударил рамо. На това какво му викаш? 
Merengue
на 14.01.2012 в 21:54:20 #25Партенков, кой спори за отменения гол на Реал??? Тук пишат само болни мозъци. В един мач, в който Майорка на 3 минути по 1 фаул, това ли ви е съдийския отбор??? За мен съдийски отбор е онзи, който има играчи като АЛВЕШ, който излъга с долна симулация съдията за "удара" на Пепе на полуфинала в ШЛ, да не говорим за театралните изпълнения на реванша в барселона - това е симулативен отбор, подкрепян от съдиите, капиш?
partenkov
на 14.01.2012 в 21:50:30 #24При отменения гол на реал имаше засада. Може да е била с няколко см, но я имаше.
partenkov
на 14.01.2012 в 21:46:37 #23еуропе, Реал няма да могат да вземат всички мачове. Просто са слаби. Ако Барса не изтърват повече точки, са шампиони. Напълно са способни да го направят.
Merengue
на 14.01.2012 в 21:44:19 #2243. europe | 14.01.2012 23:32 Съдия удари рамо на Реал (М) Абе май си ги носеше на гръб целия мач ама айде. първия гол на Реал си беше засада, при втория след сумати нарушения не свирени в полза на Маиорка. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Не си гледала мача, не разбираш НИЩО от футбол. Пишете във форуми от злоба, без да гледате мачовете. Жалка картина. При първия гол НЯМАШЕ никаква засада, дадоха 3 повторения. При втория нямаше нищо. Фауловете бяха 30:5 в полза на Майорка. Единственото несвирено в полза на балеарците беше една контра и засада, която просто я нямаше. Иначе мача беше ужасен за Реал, слабо, много слабо. Единствено ми хареса една тупалка на КР7 от 35 метра директно в горната греда. Пълно безхаберие. Да се стягат за двубоите с Барса.
partenkov
на 14.01.2012 в 21:40:59 #21Мерунгес, няма по-голяма наглост от това да кажеш, че има засада на футболист, получил топката в собствената си половина.
partenkov
на 14.01.2012 в 21:33:56 #20Барса трябва да си вземат мачовете до края и са шампиони. Реал ще има мачове, където и съдията няма да може да помогне.
Saso
на 14.01.2012 в 21:32:30 #19Къде па подаряват беее... къде видят белите ги мачкат елегантно и с красива игра, а не ръгби стил!
Los Merengues
на 14.01.2012 в 21:30:20 #18Сиске,не съм нагъл.Не на моя отбор съдиите подаряват титли вече 3 години.
(лига)Европа ами ти бе палячо.Типичен пример за глорихънтър.Фен на един съдииски боклук,а от 3 години и на още един.Където има купи,там сме и ние нали ? Жалък си. 
Soul fly
на 14.01.2012 в 21:28:51 #17Който още не е разбрал, реал с всички средства ще бъдат добутани до титлата, само последните два кръга може да гледа човек и да му стане ясно това.Единствените мачове които не може да купи, подсигури Перес са срещу Барселона и там реал резонно ще си падне, обаче другаде с всички средства ще бъдат взети.Затова и специалния ако ви прави впечатление не се перчи много, а си трае повече, нетипично за него, защото знае че титлата е спечелена не от него, а от президента...е на печелившите честито
Mihuba-
на 14.01.2012 в 21:26:30 #16Какво рамо е ударил съдията, Топспорт? Все пак и той е човек и е нормално да сгреши няколко пъти.
Единственият отбор в света, който получава съдийски рамена е Пръцата. 
Saso
на 14.01.2012 в 21:26:11 #15Да, "чист" като момина сълза или бебешко дупе!
Saso
на 14.01.2012 в 21:19:37 #14Меренгенце, а ти не си ли нагъл?!
partenkov
на 14.01.2012 в 21:18:45 #13По-слаб Риъл не съм виждал от 45 години. Само на съдии просто няма как да стане.
Напълно съм спокоен за поредните 6 купи на Барса. 