Гамейро ще доиграе мача на мястото на Томас

Марко Асенсио отстъпва мястото си на Иско

Диего Коща напуска терена, а на негово място се появява Габи

ИЗНЕНАДА! Кристиано Роналдо е заменен от Карим Бензема

61′

Витоло е заменен от Кореа

59′

Резултатът вече можеше да е 2:1 в полза на "дюшекчиите"! Коке се озова непокрит неподредствено пред вратата на Реал и отправи удар от движение, но Навас отново демонстрира чудесен рефлекс и кълбото не попадна зад голлинията.

58′

ГОООООЛ! Антоан Гризман отново изравнява силите на терена! Витоло опита да изненада Навас, но вратарят изби топката, която попадна точно в краката на голмайстора на Атлетико, а той не сгреши за 1:1.

57′

Каква възможност за Атлетико! Нигес бе изпуснат от защитата на Реал и бързо стреля към вратата на Навас, но той бе на мястото си и спаси.

54′

ГОООЛ! Кристиано Роналдо открива резултата на "Бернабеу"! Звездата на "белия балет" получи извеждащ пас от Бейл и без изобщо да се замисли стреля към вратата, а топката влетя в мрежата за 1:0.

45′

Начало и на второто полувреме!

45+1′

Край на първата част! Двата мадридски отбора се оттеглят на почивка при нулев резултат.

42′

Марсело нацели единствено гредата, след хубав удар от границата на наказателното поле.

41′

До този момент Ковачич върши прекрасно своята работа, не оставяйки никакви пространства на Гризман, за да стреля към вратата. Голамйсторът на Атлетико е тотално обезличен от своя пазач.

34′

Жълт картон за Томас

30′

Бърза контраатака на Атлетико. В центъра на събитията отново е Диего Коща, който и този път не успява да преодолее Навас.

28′

Поредна добра изява на Облак. Варан се опита да изненада вратаря, насочвайки топката към левия ъгъл, но стражът се справи по чудесен начин с опасността.

22′

Катастрофално изпълнение от Диего Коща, който получи топката в малкото наказателно поле, но по никакъв начин не успя да затрудни Навас, въпреки че дистанцията бе много малка.

20′

Роналдо отправи много опасен удар към вратата на Атлетико. Топката се бе запътила към напречната греда и имаше огромна вероятност да влети в мрежата, но Облак демонстрира класа и изби кълбото в корнер.

17′

Витоло също е санкциониран

14′

Жълт картон за Тони Кроос

11′

Играчите на Реал имаха претенции към главния рефер за дузпа, след като Годин повали на тревата Кроос, но такава не бе отсъдена.

10′

Роналдо достигна до центриране, насочено към него, и веднага прати топката към целта, но Облак беше на мястото си и не позволи тя да влети в мрежата му.

6′

Разочароващо изпълнение на Тони Кроос от свободния удар, който бе спечелен от Реал, след като Савич извърши грубо нарушение срещу съперников футболист. Вратарят улови топката без проблем.

3′

Дани Карвахал се опита да изведе свой съотборник в предни позиции, но първи до топката стигна Облак и опасността пред вратата на Атлетико бързо премина.

1′