ГООООЛ! Лукас Васкес вкара с глава след корнер. Има надежда за Реал.

Вас е сменен от Гомес.

88′

20 хиляди пеят по трибуните.

85′

ГООООЛ! Даниел Вас шутира по земя от границата на полето в долния ляв ъгъл на Касия. Домакините разиграха топката без да срещнат съпротива на защитата.

84′

Жозабед сменя Гуидети.

83′

Удар на Мурата в ръцете на Алварес.

82′

Роналдо центрира технично. Топката стигна до Васкес, който също центрира. Накрая Данило подаде лошо.

81′

Алварес закова топката на земята след подаване на Данило.

80′

Мурата смени Иско

79′

Касия излезе извън полето и изчисти в тъч със шпагат. Даниел Вас лежи на терена. Контактът беше след играта с топката.

78′

Хубава комбинация на домакините, но се стигна до засада.
Селта пренесе топката в полето на противника.

77′

Касия се докопа до топката при атака на домакините отляво.

76′

Лукас Васкес сменя Асенсио.

75′

Данило спря контра на Вас.

74′

Аспас опита да прехвърли Касия. Топката излезе в аут.

73′

Роналдо влизаше на скорост, но не можа да си поведе добре топката.

72′

Гуидети шутира под малък ъгъл лед подаване на Кастро. Топката излезе в корнер.

71′

Джони Кастро спъна Роналдо в центъра.

69′

Шут на Роналдо. Топката тупна и премина до лявата греда на вратата. Топката се отклони в Каземиро.

68′

Игра с ръка на защитник на Селта. Почти фронтално пред полето на Алварес. Топката отскочи към ръката на Кабрал.

67′

Бензема стреля в аут под ъгъл Роналдо навлезе в полето на домакините, които се объркаха и топката отскочи към Бензема.

66′

Серхио Рамос сам пред вратаря стреля с глава в аут. Голям пропуск за гостите.

65′

Данило беше фаулиран до левия ъгъл на полето на домакините.

62′

ГОООЛ! Роналдо стреля плътно от пряк свободен удар и топката влетя със сила в десния ъгъл на вратата на Алварес.

60′

Примадоната Роналдо отново падна за дузпа. Публиката го освирква.

59′

Серхио Рамос стреля с глава в аут.

58′

Кроос стреля по земя. Алварес легна и извади топката в корнер.

57′

Нарушение срещу Данило до левия ъгъл на полето на Селта.

56′

Бърза контра за Реал. Ронкалия изчисти със шпагат в корнер.

55′

Играчите на Селта сбъркаха последното подаване при обещаваща атака.

54′

Даниел Вас спря Роналдо с ръка.
Центрирането на Ковачич излезе в аут.

53′

Играчите на Реал пресират дълбоко, което кара домакините да чистят в тъч.

51′

Селта отново се прибра в своята половина.

50′

Алварес печели време. Той получава лекарска помощ.

49′

Футболистите на Селта се объркаха и Роналдо за малко не се докопа до топката пред Алварес. Той падна, но нямаше дузпа.

48′

Кроос центрира от фаул. Алварес прегърна топката.

47′

Прострелно подаване отляво на домакините. Топката премина успоредно на голлинията без някой да може да я засече.

46′

Първата атака е за домакините.

45′
45′

Съдията свири почти на секундата. Общият резултат е вече 3:1 за Селта.

43′

АВТОГОООЛ! Гуидети остана съвсем сам срещу Касия. Вратарят изби, но топката рикошира от крака на Данило и влезе във вратата на Реал.

42′

Аспас стреля високо над гредата отдясно.
Минути с превъзходство на домакините.

41′

Касия спаси удар на Диас от границата на полето.

40′

Гуидети се измъкна отдясно и стреля. Касия показа удивителен рефлекс и корнер.
Топката отскочи на задната греда. Радоя не можа  отправи удар.

39′

Контра за Реал и безобразно центриране на Роналдо. Топката излезе в корнер.
Рамос стреля с глава, но Алварес захлупи топката.

37′

Селта пренесе топката в полето на съперника.

36′

Уго Мало спря контра на гостите.

34′

Казимиро изрита безхаберно топката. Яго Аспас остана сам отляво, но не можа да отправи удар.

32′

Роналдо влезе в полето на домакините, но не показа желание да подава и загуби топката.

30′

Играчите на Реал разиграват топката, но нямат идея как да преодолеят защитата на домакините.

28′

Рядка възможност за контра на домакините. Начо върна топката на Касия.

27′

Алварес спаси удар на Серхио Рамос.

26′

Двойна греда на Роналдо в една ситуация. Той стреля с глава в напречната греда. Топката се върна в него и добавката се отби в десния дирек.

24′

Припряна игра от двата отбора. Домакините имат полза от това.

23′

Покъртително превъзходство в притежанието на топката - 24% на 76% в полза на гостите.

20′

Реал отне топката с дълбока преса. Данило подаде грешно в тъч.

19′

Касия трябваше да излезе и да пресече контра на домакините. Серхио Рамос допусна грешка преди това.

17′

Асенсио центрира отляво. Роналдо скочи и увисна. Ударът му с глава премина високо над вратата.

15′

Реал владее повече топка и се стреми да играе в полето на противника.
Беризо приема играта в своята половина.

13′

Поредно слизане на Бензема отляво. Топката прелетя над играчите в наказателното поле.

9′

Гуидети стреля мощно покрай гредата.

7′

Бензема подаде по земя успоредно на голлинията. Защитата изчисти.

5′

Иско стреля от границата на полето. Алварес спаси с плонж.

4′

Първи корнер и за Селта - отляво. Вас изпълни на първа греда и топката беше избита.

3′

Гостите изпълниха още един ъглов удар. Топката излезе в аут.

2′

Реал изпълнява първи корнер отляво. Гостите върнаха топката на вратаря си.

1′

Център за „небесносините". Реал играе в тъмни екипи.

Папе Шейх Ашраф Хакими

„Ние обичаме такива мачове и обичаме да правим обрати" - каза Зинадин Зидан преди мача.

Мадридският гранд Реал ще се опита да обърне негативния резултат от първата среща играна на „Сантяго Бернабеу" миналата седмица.

„Белите" са уверени, че ще неутрализират неблагоприятното 1:2. В отбора се връща Фабио Коентрао и Кико Касия. Въпреки липсата на някои титуляри гостите ще искат да покажат кой командва на терена.

Последните две гостувания на „Белия балет" във Виго му донесоха победи с 3:1 и 4:2, които биха били достатъчни за желания обрат.

Едуардо Беризо - стратегът, който иска да изведе „галисийците" до успех, счита, че гостите са фаворити в мача. Беризо осъзнава, че ще играе с един от най-добрите отбори в света, Той има самочувствието, че е постигнал четири поредни домакински успеха. И ще заложи на голвата машина Яго Аспас, който има отбелязани 15 гола през сезона.

Купата на Краля е турнир, който в годините е предлагал много изненади. Време е за шоу.